Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan ember aki sori...

Van olyan ember aki sori munkára is alkalmatlan, mármint önálló munkavégzésre? Aki nem lát át semmilyen munkát, nem tud gyorsan és jól teljesíteni?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyem miután elvégeztem az érettségit, egy adminisztrációs munka volt, amihez kiderült, hogy semmi érzékem, nem értettem mi történik ott.


Jelenlegi munkahelyen ugyanazt csinálom meg kb. 100-120 alkalommal nyolc órában, 12 órában 180 alkalommal, ez egyszerű de ugyanúgy monoton. A pénz jó, de a körülmények embertelenek. Munkahelyet tervezek váltani 2 év után, mert a körülmények már eléggé megromlottak mostanra (balhé pár kollégával, mert szabályosan mertem dolgozni, nézeteltérések a főnökömmel aki kb. kihasználja a jóságomat és a hitelkártyámat és a három műszak).

A munkámat hivatalosan szabályosan, jól végzem, de ezzel hátráltatok mást, vagy éppen a vezető üléses targisnak kell dolgoznia, és ez nem tetszik nekik. Mára már elegem van.


A fő kérdésben említett esetleges hosszanti alkalmatlanság miatt félek, hogy az új munkahelyen emiatt gondok lesznek és elbocsátanak újra és újra. Megtakarításom nincs, de most már erősen rá kell állnom erre, mert nem találtam meg a számításim a jelenlegi munkahelyemen sem ezek szerint. Efektíve nem gyárban képzeltem el a munkahelyem. Amit szeretek csinálni nagyon, az a sofőrködés, B jogsim van. Enyhe színtévesztő vagyok, ezért állítólag nem lehet C, vagy C+E jogsim. Monotonitást nem bírom. 3 műszak miatt eléggé romlott a memóriám úgy érzem, egy sorozat epizód történését nem bírom memórizálni, követni.


Ti mit tanácsoltok, akik már tapasztaltak az életben több munkahellyel a hátuk mögött?



2022. aug. 14. 01:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem az ember alkalmatlan, hanem a kollegák, felettesek. Én se tudok elkezdeni dolgozni, mert utálom ha megmondják mit csináljak, általában semmit nem fogok fel belőle, és el is felejtem, pedig 135 az IQ-m, de én olyan vagyok, hogy mindenre magam szeretek rájönni, és nem pedig munkahelyi előírások szerint. Még ha akarnám, akkor se tudok úgy dolgozni, hogy nem én magamnak fedezem fel, hogy azt hogy kell csinálni.
2022. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én is ilyen beállítottságú vagyok. Sokkal jobban megragad ha én magamnak jövök rá.
2022. aug. 16. 06:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!