Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzba beleirjam vagy ne?

Önéletrajzba beleirjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Szeretnék részmunkaidős àllàst de jó pár hónapja nem dolgozom otthoni idősàpolàs miatt , és nem tudom hogy beleirhatom vagy ne, és azt se szeretném ha emiatt sajnâlkoznànak.
2022. aug. 15. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2022. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnálni fognak tőle, hanem nem felvenni, mert úgyis azt feltételezik az átlag alapján, hogy random beteget fogsz jelenteni minden második héten, hiszen beteget ápolsz, kiszámíthatatlan, mikor kell otthon maradnod.
2022. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Önéletrajzba ne, max az interjún ha részletezned kell mit csináltál az elmúlt időszakban
2022. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne emlísd senkinek sehol ha dolgozni szeretnél.
2022. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Ha még mindig ápolsz, ne írd bele, mert azt fogják hinni, hogy kamuzol. Ha kérdezik, akkor viszont mondd el. Sokkal jobb, ha nem kell titkolóznod semmi miatt a munkáltatód felé. Én beleírtam, ráadásul évekig voltam ápoló, mégis összejött egy igen komoly munkahely.
2022. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!