Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beleírjam az önéletrajzomba...

Beleírjam az önéletrajzomba hogy van egy befejezetlen hiányos érettségim vagy ez szégyen?

Figyelt kérdés
A vizsgaimnak csak a fele van meg. Majd újra akarok vizsgázni belőlük. Szakmám az van és ha lenne érettségim mar rég lenne munkám. Olyan jo melokat szoktam látni amihez jo lenne ez a szakma de kéne az érettségi is hogy mar agyvérzést kapok. Ha beleírom hogy van hiányos érettségim ilyen törzslap akkor azt létezik hogy valaki figyelembe veszi?? Vagy ez szegyen?? Szaros érettségi tárgyak sose voltak az erősségeim.

2018. aug. 21. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A helyes kifejezés ez esetben, hogy legmagasabb végzettséged a 12. osztály. Statisztikákban meg mindenhol van ilyen kategória, éppen azoknak, akik kijárták a gimit sikerrel, de érettségit nem szereztek.
2018. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ne.

DE azt mindenképpen írd bele, hogy a szakmádat nagyon szereted, és szakmádban szeretnél dolgozni, és ott a legtöbbet kihozni abbol, annak ellenére, hogy nincsen érettségid...

2018. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nincs érettségid. Innentől a kérdésed értelmetlen.
2018. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

*van egy befejezetlen hiányos érettségim


Az nem érettségi.

2018. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne írd bele, legfeljebb annyit, hogy gimnázium 4 osztály, vagy amilyen suliba jártál.
2018. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan, hogy valakinek van fél érettségije vagy részben megcsinálta az érettségit. Vagy van érettségid vagy nincsen. Mármint persze, nálad is arról van szó, hogy egyik tárgyból sikerült és a másikból nem, de a végeredmény az az, hogy nincsen érettségid. Azt tudod beleírni az önéletrajzodba, hogy melyik iskolában, mit és hány évet tanultál, de a legmagasabb iskolai végzettséged az az elvégzett osztályoknak a száma és nem az érettségi. Amúgy az érettségi nem egy nagy dolog (főleg, ha nem kell minden tárgyból), én a helyedben megcsinálnám, ha csak az kellene a munkához.
2018. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnám bele. Ha elkezded most szeptembertől mondjuk, és beiratkozol egy felnőtteknek szóló esti gimibe, akkor azt már beleírnám talán a tanulmányokhoz hogy folyamatban van. Vágj bele, estin segítenek is, nem egy nagy szám ám egy érettségit letenni, és ha van, akkor a munkáltató inkább téged választ majd mint azt akinek nincs. Hajrá!
2018. aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem iratkozhatok be esti gímibe. Mivel mar megvan a befejezett 12. osztalyom. Ezt biztosra tudom több iskolával is beszéltem ez ügyben. Az egyik azt mondta hogy megengedik hogy náluk vizsgazzak de csak úgy hogy magamtól felkészülök es náluk csak a vizsgára megyek be. Koszi a válaszokat.
2018. aug. 22. 07:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg igazad van. Viszont jobb helyeken megengednék hogy bejárj arra az órára amiből nincs meg a vizsgád. Nálunk is volt ilyen. Azt nem kérdezted?
2018. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem. De igazából nincs nekem idom bejárni mert valamit dolgoznom kell. Jo lesz nekem úgy hogy csak a vizsgára megyek.
2018. aug. 22. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!