Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beajánlottam egy nálam 13...

Beajánlottam egy nálam 13 évvel fiatalabb kollégát a munkahelyemre, nektek mi a véleményetek a lenti sztoriról?

Figyelt kérdés

Én magam 36 vagyok, régóta vagyok a szakmában. Ő gyakornok volt az előző cégnél. Én eljöttem onnan de kapcsolatban maradtunk, összefutottunk, facebookon beszélgettünk stb.

És akkor nálunk nyílt egy üres pozíció amire mondtam szívesen beajánlom ( nincs ajánlási bónusz ).


Amióta itt van mint valami primadonna, alig szól hozzám, kvázi kerül, nem ír vissza ha ráírok messengeren vagy a belső chat rendszeren. Ha odamegyek lejön velem, beszél velem de iszonyat távolságtartó lett.


Mi történt? Beajánlottam, kap fizetést. Engem utált meg valamiért? Maga a hely nem tetszik neki?

Iszonyat kellemetlen ez mert én ajánlottam be mondom de jó lesz régi kollégával együtt dolgozni akivel tök jól elvoltam előző helyen erre így viselkedik.



2022. aug. 16. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És ahol korábban dolgoztatok, ott nem volt ilyen?

Lehet, hogy a hely nem tetszik neki. Lehet, hogy otthoni problémái vannak.

De akár az is lehet, hogy nem akarja, hogy a többiek lássák, hogy jóban vagytok, mert nem akarja, hogy tudják, hogy te ajánlottad.

2022. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem jó ajánlani. Többször úgy jártam, hogy a beajánlottamnak hiába volt meg a szakirányú végzettsége, nem felelt meg a próbaidő alatt.
2022. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Én rákérdeznék, hogy mire véljem ezt a viselkedést?


Ne játssza a p.csáját, mondja meg akkor kerek perec, hogy mi a probléma, nem kell jóban lenni mindenkivel, de ennyit igazán megérdemelsz.


És ahogy a kettes is írja, soha ne ajánlj be senkit, abból még jó nem származott. Ez neked mindig kockázat, amit nem érdemes vállalni.

2022. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Lehet alapból ilyen, csak eddig jól titkolta
2022. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Tuti rákérdeznék, hogy mi baja van. Magától úgyse fogja elmondani. Ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból!
2022. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
már nem tud munkatársként tekinteni rád..vagy csak flegmal lett. De az is lehet h. zavarban érzi magát, h. egy másik ember beajánlja és nem magától szerezte a munkát. Ezért kerül a munkahelyen. Hívd el munkán kívül mikor úgy érzed és kérdezz rá konkrétan mi a baj?
2022. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Ő kicsit extrém, azért odamehetne hozzád párszor, én akkor szoktam ilyen lenni ha nem akarom hogy a régi ismeretség gátoljon abban hogy új emberekkel ismerkedjek. Valahogy feszélyez hogy oda kéne mennem az ismerőshöz de az új embereket sem akarom hanyagolni.
2022. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qkker1 ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha tőle kérdeznéd meg? Jó eséllyel relevánsabb választ adna, mint a Gyk. népe!
2022. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!