Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki egy alapszakkal semmi...

Aki egy alapszakkal semmi munkát nem talál miért, minek dob rá egy azonos irányú mestert? hogy két diplomával ne találjon semmit?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 14:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én az alapszakommal simán elhelyezkedtem de hülye fejjel rádobtam egy mestert. Semmi értelme nem volt, mert ahova kellek oda alapszakkal is kellek, ahova meg nem kellek oda mesterszakkal se kellek.


A főnököm megmondta szép dolog a mester de ez a bérezésben nem jelentkezik majd. Magyarul egy fillérrel többet nem kapok ezért.

Nekik jó vagyok alappal is, és semmivel se vagyok nekik semmivel se több se jobb a mesterrel.


De aki már az alappal se kell sehova, az minek mesterezik?

2022. aug. 19. 14:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Matek bsc-re járok.


Ha szeretnék, találnék munkát, de nem az egyetem miatt, hanem mert gyakornokoskodtam.


Azért megyek mesterre, mert megtehetem és érdekel. Kb nem tudom hogy máshogy tudnám kielégíteni a tudásvágyam.


Meg aztán egy matek msc egészen értékes a munkaerőpiacon, úgy finoman szólva.

2022. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

"Meg aztán egy matek msc egészen értékes a munkaerőpiacon, "


És ENNEK MI köze a kérdéshez? A kérdés nem a versenyképes Msc-ről szólt,


Van még társadalometika (pl) MA képzés is.



Kérdés MINEK mikor már az alap se ér semmit.

Ezt még tetézi újabb két év MA semmivel---minek?

2022. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Valahol bizony számít anyagaiakban, hogy van-e mestered.
2022. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Valahol bizony számít anyagaiakban, hogy van-e mestered."


ÉS ENNEK MI KÖZE A KÉRDÉSHEZ AZT ÁRULJUK MÁR EL!!


A kérdés egy olyan semmitérő papírról szól amivel még állást sem kapni nem még többet....

2022. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 szerintem a kérdésre válaszoltam. Az alapom nemnsokat ér, de a mesterrel együtt igen.
2022. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Aki egy alapszakkal semmi munkát "


EZ A KÉRDÉS.

2022. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakfüggő, hogy az alap elég-e, illetve, hogy a mester mennyit ad hozzá a képzettséghez. Más kérdés, hogy kíváncsi leszek, mondjuk 30 év múlva sem fog számítani-e, hogy kinek van mester és kinek "csak" alap, mondjuk egy középvezetői vagy felső vezetői pozíciónál. Mert nyilván egy pályakezdőnél számít a legkevesebbet, sőt, úgy hallom, egyes munkaadóknál még hátrány is a pályakezdő mesterrel, de oda nem kell menni. Később meg már munka és család mellett nehezebb tanulni, ha kiderül, hogy de hát mégis jól jönne az a papír.
2022. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az okok például: érdekli, a mester ér valamit az alappal ellentétben.
2022. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy ÉN VAGYOK NAIV de én akkor és csak akkor mestereznék (mai eszemmel...) ha az alappal olyan állást kapnék amiből VÍGAN TUDOM ÁLLNI a mester költségét!!

Akkor igen!!

De ha az alappal a seggemet törölhetem, nem megyek tovább mesterre.

Előbb állás legyen az alappal (de könnyen és gyorsan ...) és ha ezzel az alap bizonyított na akkor jöhet a mester.

2022. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!