Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elhinnétek egy cégnek hogy...

Elhinnétek egy cégnek hogy most nem tudja kifizetni a havibért senkinek, de köv hónapban dupla bért ad? Az akkor esedékest + az elmaradtat egyszerre? Lenne ehhez bizalmatok?

Figyelt kérdés
A cég ezt írásba is adta, na de hát és akkor mi van? Nem tartja be, hova megyek a papírral? A klotyóra?
2022. aug. 19. 16:39
1 2
 1/16 Nemzeti konzervatív válasza:
92%
"hova menjek a papírral" A munkaügyi felügyelőségre. Hidd el, egyből lesz pénz fizetésre.
2022. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

"Hidd el, egyből lesz pénz fizetésre."


Kivéve HA tényleg nincs pénz. Nekem van egy nyertes munkaügyi perem, amelyben nekem ítéltek vagy 10 éve 4 havi bért (akkor 4x 80 nettó volt..) és ebből a nyertes perrel együtt a mai napig egy fillért nem láttam.

Mert mire lement a per, a cégnek semmi vagyona nem maradt, és a végrehajtó se tudott semmit csinálni.

2022. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Egybol mennek a munkaugyre, ilyen nincs.
2022. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, mit szólnának, ha te meg azt mondanád, hogy sajnos a következő hónapban nem tudsz dolgozni nekik, de írásba adod, hogy az utána következőn dupla műszakot nyomsz.
2022. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem hinném el.
2022. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem hinném el. És még az is benne van, hogy a nem fizetéssel szerződést szeg, így a munkaviszony megszűnik. Nem is bánnám.
2022. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Ilyenkor be szoktam járni de munkavégzés helyett farkasszemet nézek a főnökkel.

Akkor folytatom a munkát ha kifizetnek.

Amikor kirúgással fenyegetnek én meg a munkaügyivel.

2022. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha már most nincs pénz fizetésre miből lenne dupla fizura? Nem mellesleg hol a kárpótlás a kiesett bér miatt? Ez egy hatalmas átverés lesz. Szépen elkérném a bérem és odébb állnék tisztességes helyre. Ha nincs pénz egy napot nem dolgoznék tovább. Majd ha kifizettek. Ha nem fizetnek és esély sincs rá akkor is érdemes feljelenteni leglalább ne verjen át mégtöbb embert.
2022. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Ha már most nincs pénz fizetésre miből lenne dupla fizura?"


érdekes módon a dolgozók zöme úgy tűnik mégis benyalja a kamut és marad. így is.

és MIND diplomás ember.

2022. aug. 20. 10:03
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ok is hasonlo szellemi kepessegekkel vannak megaldva, mint te. Nem csoda, hogy ugyanott dolgoztok.
2022. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!