Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lejöhet ez így?

Lejöhet ez így?

Figyelt kérdés

Már rágódok egy ideje magamban hogy menjek vagy maradjak. A főnöknek többen jeleztük hogy nem tetszik egyes kollégák munkavégzése.

Azt mondta változás lesz, viszont a kollégák azt mondják h most rendesebben csinálják csak rövid életű lesz..emellett feketén alkalmaz többünket ( se fizetett szabi,betegállomány stb)


Szolgálatom alatt történt h gombnyomás nélkül racsukódott a sorompó egy autóra és én voltam a portán. Nagy kár nem történt a sorompó görbült el kicsit de működik.

Ha eljönnék a fentiek miatt jönnék el, de tartok h azt gondolnák h én voltam a hibás a sorompó ügyben


2022. aug. 23. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Addig keress jobb helyet, míg rád nem kennek egy több millió forintos kárt, amihez közöd se lesz.
2022. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mit gondolnak, ha már nem dolgozol ott? Nekem eszembe sem jutna, hogy emiatt bárki felmondana, munkavállaló és munkaadói oldalon sem.

Szerintem kicsit túlgondolod ezt a dolgot.

2022. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam is tört le sorompó. Nálam telibe letört, mert egy kamion átment rajta. Rám akarta fogni a kamionos. Felvettem a jegyzőkönyvet, és ennyi. A cégem azt mondta, hogy mivel a kamionos nem ismerte el írásban, hogy ő hibázott ő fogja kifizetni az egész kárt, és nem a cége. Én egy pillanatig sem voltam hibás az ügyben. A kamionos nem látta, ő ült a kormány mögött, nem én.

Csak nem teherportàn dolgozol?

2022. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez nem tört le kicsit elferdult de működik. Az érdekes h nem lett lenyomva a gomb csukáshoz és eddig ilyen nem volt..csak kellemetlen nekem


Alá írta itt is az illető ( dolgozni jött) meg nagy kár nem lett a kocsin se


Nem teherporta kis cég bejárata

2022. aug. 23. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezt rád verik lépj le onnan, mert mocskos cég.

Annyi van, hogy ha vagyonőr vagy, meg egyéni vállalkozóként dolgozol a cégnél, akkor kötelező neked biztosítást fizetned, ami fedez téged ilyen esetben.

Én is féltem egyébként, hogy rám verik az egészet.

Helyette inkább most vagyok olyan helyen, ahol semmi ilyen probléma nem lehet. Jóval nyugisabb dupla annyi pénzért.

Amúgy csak nem a Jánosiknàl dolgozol?

2022. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ott.
2022. aug. 23. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!