Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretnék egy Magyarországi...

Szeretnék egy Magyarországi lakcimet. Hogyan és kitől kaphatok?

Figyelt kérdés
Külföldön élő magyar állampolgár vagyok. Magyar személyivel rendelkezem. Szeretném ha a lakcím szerepelne a magyar lakcímkártyámon.Sajnos nincs pénzem lakást vásárolni. Valami ötlet?

2018. dec. 13. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Bérelhetsz egy lakást. Ha van érvényes bérleti szerződésed, akkor oda bejelentheted magadat.
2018. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy rokonokhoz is bejelentkezhetsz.
2018. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hajléktalanszállóra is be lehet jelentkezni. Nem szükséges ott tartózkodni, úgy tudom.


Mennyi időre kell?

Ha tőlem kiveszel lakást, pár hónapra kiadó, addig be tudsz jelentkezni. De ez nem végleges.

2018. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként Budapesten kerül annyiba egy garzon bérlése fél évre, mint egy elnéptelenedő zsákfaluban egy lepukkant ház, vagy egy nyaralóként használt faházikó egy olcsó telken. Egy olyat ha megveszel, van lakcímed.

És vannak falvak, amik annyira elnéptelenedtek, hogy ingyen adnak ott házat.

A jelenlegi állandó tartózkodási helyed hol van?

2018. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs rokon, családtag, aki engedne bejelentkezni hozzá, akkor tényleg az a megoldás, amit előttem is írtak. Vegyél egy viskót a legutolsó faluban, vagy pusztán, 1-2 millióért kapsz, és máris lesz lakcímed. Mondjuk arról nem írtál, miért fontos ez neked.
2018. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érdekelne.

Én például rendőrtiszt szeretnék lenni Mo-n, amihez kell lakcím. Szintén olyan papirokkal rendelkezek, mint a kérdező.

2018. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Rendőrök kapnak szolgálati lakást.
2018. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: [link]
2018. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!