Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet két munkahelyem?

Lehet két munkahelyem?

Figyelt kérdés
Kettő, teljes munkaidős állásról lenne szó, mindkettő heti 40-es. Az egyik hekyre bejárnék, a másik távmunka (könyvelői állás mind a kettő). Lehetséges ez vagy tiltja valamilyen törvény?
2022. aug. 23. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem tiltja semmi.
2022. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
A másodikat csináld átalányadózó egyéni vállalkozóként.
2022. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehet. Én ugyan 8+6-ozok, de rákérdeztem egyszer a NAV-nál, és nem tiltja semmi.
2022. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Jogilag biztos nem tiltja semmi, de én ezt a valóságban azért nem tudom elképzelni, mert mindenhol vannak követelmények, mindenhol vannak határidők, és minden 8 órás állásban minden nap le kell dolgozni a 8 órát (ha nem dolgozod le, akkor - hosszútávon - biztos nem fogják engedni, hogy 8 órás maradj, és a felében meg lébecolj, vagy siránkozz, hogy ki vagy facsarva, stb.)


Azért aludni is kell valamennyit, emellett meg valamennyi egyéb dolgokra is kell (tisztálkodás, borotválkozás, alvás... és akkor most másról nem is beszélek.)

2022. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én úgy tudom max 3 helyen lehet dolgozni!
2022. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ém 4 helyen dolgozom 8 órában
2022. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Parhuzamosan tudnam a kettot csinalni. Vannak hataridok persze, de gyorsan dolgozok, nem toltom ki a jelenlegi helyemen a 8 orat.
2022. aug. 24. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!