Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő szakácsként Budapesten...

Kezdő szakácsként Budapesten mennyire nehéz olyan munkahelyet találni ahol nem kell korán kelni? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez kényeskedésnek tűnik, de nekem ez tényleg rengeteget jelentene. Komoly alvásproblémáim voltak. Sokat dolgoztam rendes munkaidőben 7-8 órai kezdéssel. Sehogy nem tudom megszokni.

Pályaváltó 28 éves férfi vagyok. Estin csinálom a szakmát, idén Júniusra végzek.

Van még hova fejlődnöm, nem mernék egy önálló munkát bevállalni. Segéd szakácsként, betanítással vagy más keze alá nagyon szívesen dolgoznék a szakmában.



#szakács #Budapest #állás #munka #Későnkelő ember keres majd Júniusban melót, aztamindenit de hosszú kulcsszavakat lehet itt megadni
2022. febr. 7. 14:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Pontosítok, olyan munkahelyet ahol legkorábban 10-kor kezdődik a munkaidő. Így kelhetnék 8-kor ami már kellemesen hangzik.
2022. febr. 7. 14:27
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
9-re a pincerek járnak te zoldfulu szakacskáént odaallitasz reggel 5-re és megpuculod a krumplit segitesza konyhaalnyoknak utana fozol...
2022. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gyááá, ez keményen hanzik. Pedig reménykedem, foodpandán 10-11-ig szinte sehonnan nem tudok rendelni. Pl. most a Bambamarhás álláshirdetéseket néztem, közel van és későn nyit, de nincs leírva a hirdetésben hogy mikor kell kezdeni. Azért köszönöm a választ.
2022. febr. 7. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült találni valamit?


Amúgy ha ez a végzettséged, nyilván tudod, hogy foodpanda nyitás előtt le kell főzni egy rakás kaját.


És amelyik étterem kesőn nyit, az későn is zár. Teszem azt ott kell lenni hajnal 2-ig és esetleg 4-re hazaérsz. Ez sosem lesz a kényelmes irodai munka, ami 9-17-es...

2022. márc. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: Csak Július 1.-től lesz meg a végzettségem. Akkor váltok munkahelyet. Most cnc programozó vagyok. A főzés közelebb áll hozzám. Most is sokszor van esti (délután 2-től este 10-ig vagy éjfélig) műszakom. Mindig nagy megkönnyebbülés. Este vagy akár hajnalig jobban megy a munka mint reggel, sokkal élénkebb vagyok. Majd nyáron kiderül van-e esti szakács meló. Ha nincs akkor ez van, megszokom a korán kelést.
2022. márc. 26. 14:20
 6/13 anonim válasza:
70%

Nem értek egyet egyáltalán a 2-essel, vannak persze ilyen éttermek is, viszont én egy olyan helyen dolgozom szakácsként ahova 10:30ra járunk, pincérek szintén, úgy hogy 12:00-kor nyitunk:D Budapesttől 30perc kocsival kb

Mindent a konyhalányok pucolnak stb, nekünk csak a főzés marad meg és társai, ez mellett pedig 22:00-kor zárunk, de van hogy 9-kor egy-ketten lépnek. Egy héten 3-4napot melózunk, ritka hogy egymást követő napokban húznánk le:) Van hogy cserélünk egymás közt napokat is.

Szerintem ez elég jól ki is van alakítva, és a fizetés közel sem rossz.

2022. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: Ez nagyon jól hangzik. Teljesen jó időbeoesztás. Emellett úgy érzem elégedett is vagy vele. Remélem ha megvan a végzettség én is megtalálom az igazit. :-) Gratulálok, manapság kevesen tudnak pozitívakat mondani a munkahelyükről.
2022. márc. 30. 04:21
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os “fizetes nem rossz”, ja….de mi az a nem rossz?


gondolom 12-14 orakert kaptok jo esetben 350-400kt heti 4 napra vagy 5…:/ ismeroseim akik vendeglatosok mind megbantak. en sosem gondolkodtam ebben, csak szeretek olvasgatni random mindenfelet, de sosem fogom megerteni miert valasztja ezt valaki onszantabol. eleinte belekezdtek haverjaim is mert suliban jo eredmenyeket ertek el, ja de ez a fozes iranti nagy lelkesedes 5-10+++evnyi robotolas, semmi szabadido mellett tonkrekurja az embert.


mas meg hazavisz semmi fizikai munkaval ugyanennyit napi 8, heti 5 oraban…es a terde sem megy tonkre 30 eves korara es visszerekkel sem lesz tele.


ja meg eloszeretettel dolgoznak feketen is a sok okosak…:D

2022. máj. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8: Köszi a véleményt. Kicsit szélsőséges, de ez is egy vélemény. A pénz annyira nem fontos szempont a szakma váltásnál Fél éve végre kifizettem azt a rohadt lakástörlesztőt. Most nincs sok költségem.
2022. máj. 6. 10:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, ne haragudj a megfogalmazas miatt. Persze mind masok vagyunk. Csak tudod lehet hogy most szimpatikus szakacskodni, de ez pont olyan szakma tudtommal amit csak akkor erdemes ha szivesen aldozod ra az eleted.
2022. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!