Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok munkahely valami (ahol...

Sok munkahely valami (ahol van bőven idő beszélgetni, pletykálkodni) szexpartner kereső, vagy mi folyik itt?

Figyelt kérdés

Egyáltalán miért érdekel annyira néhány embert, hogy vajon kivel szexelhet xy?


Miért nem árulja el az egész cégnek, hogy ő kivel és hogyan szexel? Miért nem szexel ezzel, vagy inkább azzal a lotyóval cégtől? Miért?


Változott valami a COVID óta, és az emberek nem pénzért járnak dolgozni, hogy megkeressék a kenyérre valót, hanem fizetett társkereső helyre mennek?


2022. aug. 24. 19:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
31%
De mi a baj ezzel? 🤔 Aszexualis vagy, vagy csak nagyon prud?
2022. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, nem 4-es, hanem 5-ös voltam.
2022. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
74%
Én se értem mi itt a gond. Az ember az életének jelentős részét munkahelyen tölti. Miért ne lehetne ott kapcsolatokat kialakítani? Vagy irígykedünk arra, akinek sikerül?
2022. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Az, hogy az emberek egy részét nem is a munka érdekli, hanem hogy ott most aztán szexelhet orrba-szájba. És ezzel azoknak ártanak, azokat zaklassák, akik dolgozni mennek be egy munkahelyre.


Itt egy példa a sok közül:


Olyan is történt már egy munkahelyen, hogy odamegy hozzád egy random, 60 körüli öregasszony, akit kb. fél órája ismersz.

És érdeklődik, hogy mikor szexeltél utoljára, milyen volt, milyen pózban csináltátok.. és ez csak egy példa a sok közül.

2022. aug. 25. 20:18
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenben meg nem volt reszem 😀 Nalunk egy csomo fiatal dolgozik, mindenki ismerkedik ossze vissza meg mind joba vagyunk. Dolgozni penzert jarunk, nem azert mert hu de imadjuk 😀 kozbe miert ne lehetne jol szorakozni
2022. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

14, hát ez elég szürreális jelenetnek tűnik, nem tartom valószínűnek, hogy ez egy átlagos jelenség lenne, bár azt sem tartom kizártnak, hogy történjen ilyen, de az inkább azt jelenti, hogy van 1-2 kattant a világon, de nem azt, hogy ez általános lenne.

És nem azért gondolom így, mert nincs 50 fölötti ember a cégnél akiről tudok:D

2022. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Munkatárs.

Ha meghallják, hogy nincs családod megőrülnek kb.

2022. aug. 29. 12:50
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

17, Kérdező, szerintem egy egyéni tapasztalatból próbálsz általános következtetéseket levonni.

Sajnálatos, hogy te belecsöppentél egy ilyen közegbe, de szerencsére ez egyáltalán nem általános, ha máshova mész, nem nagyon fogsz ilyennel találkozni.

A mi cégünknél a 14esben felvázolt kérdését azonnal egy főnöki elbeszélgetés jár, a második alkalommal meg kirúgják szexuális zaklatásért. Kortól és nemtől függetlenül. Még akkor is, ha fele ennyire expliciten kérdezget.

2022. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Nem egy, sokkal, de sokkal több is volt már.


Sokan a munkahelyeken ismerkednek meg életük nagy szexpartnerével, és gyereket is nemzenek neki.

Ideje tovább tanulnom, és otthagyni az ilyen közegeket.


Általában egyszerű munkákat vállalok (pl. vendéglátás, gyári munka), és ez mindennapos eset.

2022. aug. 30. 13:22
 20/35 A kérdező kommentje:

# 11:


Nem vagyok aszexuális, de nekem a munkahely nem az a hely, ahol most aztán jól kiélhetem magam, és szexelhetek mindenkivel.

2022. aug. 30. 13:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!