Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok munkahely valami (ahol...

Sok munkahely valami (ahol van bőven idő beszélgetni, pletykálkodni) szexpartner kereső, vagy mi folyik itt?

Figyelt kérdés

Egyáltalán miért érdekel annyira néhány embert, hogy vajon kivel szexelhet xy?


Miért nem árulja el az egész cégnek, hogy ő kivel és hogyan szexel? Miért nem szexel ezzel, vagy inkább azzal a lotyóval cégtől? Miért?


Változott valami a COVID óta, és az emberek nem pénzért járnak dolgozni, hogy megkeressék a kenyérre valót, hanem fizetett társkereső helyre mennek?


2022. aug. 24. 19:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Miert ne? Meloba siman lehet haverkodni meg csajozgatni is
2022. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

Most jól értem, az a bajod, ha az embereknek van idejük munka közben beszélgetni?

Vagy az zavar, hogy emberek mások szexuális életéről beszélnek? Ha ez a kérdés, akkor hogy jön ide a munkahely?:D

2022. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Épp ez az, "rendes" munkahelyekről van szó, nem a 18+ -os, pénzért szexelő munkahelyekről.


1#

Olyanokról beszélek, mint pl. az első válaszadó.


Mi ez a hozzáállás? Ez mindig így volt?

Kötelessége lett mindenkinek beszámolnia a munkahelyén, hogy kivel szexel, hogyan szexel, és miért nem vele szexel a cégtől.


Mindegy milyen idős vagy, ha fiatal, ha 60 éves öregember/öregasszony, mond el, hogy szoktad csinálni. Mert ez nagyon fontos.

És szexelj ezzel a személlyel a cégtől, meg azzal is, meg mindennel is.

2022. aug. 24. 20:10
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Dolgozom már egy ideje, de még sosem találkoztam ilyen jellegű párbeszéddel.
2022. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%
Jó melóhelyrn tök jól lehet ismerkedni. Sok szexpartnerem volt onnan és komoly kapcsolatom is ott jött létre.
2022. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mondjuk elég érdekes lenne egy ilyen, csakis férfiakkal dolgozom. 😅 De amúgy ismerős a helyzet, régen vendéglátásban dolgoztam, arra ez a fertő hatványozottan igaz.
2022. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Azért van így, mert a COVID miatt a szórakozó, vendéglátó helyek nagy része végleg bezárt, és az emberek felajzottan mennek be dolgozni?
2022. aug. 24. 20:42
 8/35 anonim ***** válasza:
98%

Igen, a bezárt éttermek miatt nem vagoyk kielégítve szexuálisan.

LOL XD

2022. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

#8


ma 20:45


A kérdés bármennyire is tűnik viccesnek, teljesen komoly.


Tudod, hogy mekkora problémák szoktak ebből adódni (felmondások, elbocsátások), otthon a családdal problémák, akár válás is, anyagi nehézségek, munkahely váltások...


Szóval érdekelne, hogy miért van ez, hol van ebben a logika, miért állnak hozzá az emberek egy munkahelyhez úgy, mint pl. az 1# és 5# válaszadó.



#6:


Az emberek fantáziájának csak a képzelet szab határt.

2022. aug. 24. 21:08
 10/35 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, én a kb 10 évvel ezelőtti munkahelyemről beszéltem. Akkor még nem volt covid.
2022. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!