Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai diákmunka vidéken,elvár...

Irodai diákmunka vidéken,elvárják a felsőfokú angol nyelvtudást és ezért nettó 1150 Ft órabért adnak. Csak szerintem nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Ezek a főbb feladatok:


• Kommunikációs kampányok támogatása

• Projekt alapú kapcsolattartás a társosztályokkal (sales, grafika, trade marketing), és az ügynökségeinkkel

• Számlázás, PO készítés

• Piaci adatok és versenytárs tevékenységek elemzése

• Jogi osztállyal való egyeztetés szerződésekkel, és kommunikációs anyagokkal kapcsolatban


Az álláshoz tartozó elvárások:

• Folyamatban lévő, nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok

• Felsőfokú angol nyelvtudás

• Tanulni vágyó személyiség

• Kreativitás

• Pontos, precíz munkavégzés

• B kategóriás jogosítvány


2022. aug. 28. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is nagyon kevés, de kb. 5 éve Budapesten is ilyen vagy rosszabb bérek voltak. Én MSc alatt kerestem volna szakmai diákmunkát, volt már egy BSc diplomám, és bruttóban adtak volna ennyit, vidéken még rosszabbak voltak a diákmunkabérek. Nem tudom, hogy most mi a helyzet, nyilván nem olyan ütemben nőnek a bérek, mint az infláció, és a diákmunkás az mindig az ingyen csicska volt. Pincérkedéssel-pultozással jobb pénzt lehet keresni, mint irodában, ha diák vagy (persze kimerítőbb is).
2022. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
A fizu magában nem mond semmit, más dolgokat is figyelembe kell venni, a legfontosabb - hiszen diákmunka -, hogy te osztod-e be az idődet.
2022. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez szimpla betanított munka, így nézve nincs mire sok bért fizetni.

Angol felsőfok gondolom azért kell, mert középfokkal ma már egy értelmes mondatot nem tudnak összerakni az emberek

2022. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez havi 184 ezer, azért egy diáknak nem olyan rossz. Aki ezen a területen tanul, annak jó ugródeszka.
2022. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos a diákmelósokkal sokmindent megengednek, mert van pár balek, aki ennyiért is elvállalja.


Megmondom őszintén, én 1500 forint/óra alatt semmilyen olyan munkát nem végeznék diákként, ami vagy fizikai erőnlétet vagy bármilyen tudást igényel (beleértve a nyelvtudást is).


Persze erre jönnek a diákszövis Jóskák, hogy mit képzelek magamról, egy képzetlen senki vagyok de egyrészt, ez már nem igaz és nem lesz valaki képzetlen senki csak azért, mert az aktuális (nappali tagozatos) képzése miatt nem tud főállást vállalni, másrészt a képzetlen senki is többet keres ennél, harmadrészt meg jobban megéri azt az energiát tanulásba fektetni, mint annyi időt elcseszni gombokra.

2022. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem sok a fizu, de vidéken nem szokott túl sok irodai diákmunka lenni és ahogy nézem tapasztalatnak nem lenne rossz.
2022. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egyesek elvállalnak ilyen órabérért munkát, s emiatt mások azt hiszik, hogy normális ennyit fizetni.
2022. okt. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!