Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányok, mit gondoltok a...

Lányok, mit gondoltok a nemzetközis kamionsofőrökről?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 10:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Hogy nemzetközi kamionsofőrök
2022. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Sok köztük a primitív
2022. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok.

Hetelek, az-az hétfőn indulok pénteken érkezek, Németország - Magarország oda, vissza. Rengeteg elutasítás kapok ismerkedés során, pedig lányok szerint általánosan jóképű vagyok, mindenem meg van ami az élethez kell, nincs hitelem, egyedül élek nem anyuval, mosok, főzök, takarítok, dolgozok, beszélek angolul, középiskolát végeztem plusz 3 szakmám van. Viszont amikor kiderül, hogy kamionozok.. hamar eltűnik az ismerkedő partner.

Ahogy elmondom mit dolgozok fordul mindig a kocka.. Már már gondolkozok azon befejezem.. Azt érzem egyáltalán nem elfogadott a lányok körében ez a szakma. :( Márpedig egy kapcsolat kell, társas lények vagyunk.

2022. aug. 29. 11:04
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom azért van ez, mert sz.r dolog, amikor hetekig nem látod a párod.
2022. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
2-es, ezt aláírom. Ez a szakma végezhető 8 általános iskolával, talán az se kell hozzá! Tőllem sem kérték a bizonyítványokat, csak a jogsit.
2022. aug. 29. 11:06
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem szeretik a csajok,mert hetekig távol vagy,meg mindenféle útszélivel hempereghetsz.
2022. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

Én imádom őket, de nálam ez olyan dolog ami gyerekkoromban ivódott belém családi dolgok miatt. Egy időben próbáltam is kifogni egy olyan kapcsolatot ahol a férfi kamionozik, mert kifejezetten vonzanak a kamionosok, de másfél év "barátságextrákkal"-nál tovább sajnos nem jutottam.

A legtöbb nő nem önálló, kapcsolatfüggő. Ezért kizáró ok nekik egy kamionos.

Viszont biztos vagyok benne hogy találsz olyat akinek kifejezetten szüksége van az énidőre és pont ideális neki így. Pl a bátyám felesége egyszer megjegyezte nekem viccesen hogy ha a bátyám nem kamionos lenne és minden napot együtt kéne tölteniük, már rég elváltak volna. Pedig imádják egymást, de mindkettő szeret egyedül is lenni, és az tartja fenn a tüzet a kapcsolatukban, hogy mindig várják a találkozást. Így nem kényelmesednek bele.

Nehéz olyan nőt találni aki nem társfüggő, de nem lehetetlen, úgyhogy semmiképp ne add fel.

2022. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Konkrétan félek a nemibetegségektől, így nem hempergek idegen csajokkal. Rendszeres véradó is vagyok, ebből a szempontból is fontos az egészség nekem.
2022. aug. 29. 11:19
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
#8 na akkor te még a jobbik fajta vagy.
2022. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
7-es Köszönöm a kedves szavakat! Nekem ez ideiglenes munka ez. Nem tervezek benne maradni. Van sok-sok lehetőségem. Az igazság, hogy nem is szeretem ezt a szakmát, talán az elején szerettem. Én is szeretem a társaságot! Viszont kellett a tőke, hogy könnyen tudjam menetdzselni az életem, meg világot akartam látni. Mára ki pipálhatom ezeket, így már nem érdekel ez a szakma.
2022. aug. 29. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!