Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nemzetközi kamionsofőrök! Ti...

Nemzetközi kamionsofőrök! Ti mit vitettek első utatokon magatokkal?

Figyelt kérdés
Nem árura gondolok, hanem felszerelésre. :))
2016. szept. 5. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Használd az itteni keresőt! kb 1 hete ki lett tárgyalva!
2016. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt kérdezd meg, hogy ki mit NEM vitt magával, amire szüksége lett.Én fájdalomcsillapítót hagytam otthon, és szerinted mikor jött nekem 3 napos fogfájás???? :-D
2016. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

-Pénz, személyes okmányok, papír alapú térkép, nyelvtudás, feltöltött telefon+töltő, és olyan konzervek, amikkel nem kell sokat szöszmötölni. Ha lehet, sok ásványvíz, vagy energiamentes bármilyen ital.

-A wc papír, a folyékony szappan, több törölköző, és több tucat fóliakesztyű,(a munkáskesztyűn kívül)egy húszdolláros LEB lámpa. ez alap.


a többi úgyis természetes...toll, papír, szemüveg..hasitasi..

2016. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kamiont. :D
2016. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel nő vagyok, így nagyon fontos a higénia, ezért női dolgokat elsősorban, a többit már előttem írták.
2016. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, és köszi a válaszokat! :)
2016. szept. 5. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Kis Rezsó vagy gázpalack es konyhai felszerelés ha nem akarsz konzerven élni, EU kártya, balesetbiztosítás, életbiztosítás, laptop sok film, kaja pia, áramátalakító kb 400w, GPS, töltők, ruha meg amit írtak fájdalomcsillapító
2016. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alap gyógyszerek mindenképpen (fejfájás, hasfogó, meg amit esetleg rendszeresen szedsz) szerintem egy 20 literes csapos kanna, friss víznek (lehet olyan helyen állsz meg, hogy fogmosáshoz sincs víz, mondjuk ez kamionnal valószínűtlenebb, furgonozásnál előfordul), a gázrezsó mellett szerintem vigyél egy vízforralót, meg egy 12v-os kávéfőzőt (én tea meg kávé nélkül létezni se tudok), szemetes zsákokat (gondolom nem akarod, hogy szemétdombá váljon út közben a fülke), külön táska a fürdő/tisztálkodó cuccoknak, amit el tudsz vinni a mosdóba, összecsukható kempingasztal (ha jó az idő, jobb kiülni a kamion mellé főzni, enni, mint a fülkében szerencsétlenkedni), illetve nem árt, ha van nálad egy kis, összecsukható hólapát, ki tudja hova keveredsz. Alap, hogy zenéket, filmeket, könyveket, hogy el tudd ütni a várakozást, de ez igény szerint. Nekem azt tanácsolták, hogy "gondold végig egy napodat, amit melón kívül csinálsz, és aszerint szerelkezz fel, a parkolóban, pihenő/várakozási időben is ugyanazokat csinálod majd szívesen).
2016. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!