Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahely a családod?...

A munkahely a családod? Családias légkör.

Figyelt kérdés
A hely, ahol mindenkivel meg kell osztanod magadról mindent?
2022. aug. 29. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nagyon nem. Munkába dolgozni megyek, pénzt keresni. Nem barátkozni, és főleg nem bármibe is beavatni idegeneket.


Semleges dolgokról lehet beszélgetni, de ami magánügy, az az is marad.

2022. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de jól érzem magam velük is. Attól még ha választani kell, hogy ők vagy a tényleges családom, elég egyértelmű, hogy nem őket fogom. :)
2022. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Darius- ***** válasza:
100%

Akár, habár van lányom.

A kisgyerekek közt nagyon jó, szeretem őket és ők is engem. Falusi iskola, mindenki ismer mindenkit. Már várom a kezdést és ők is nagyon szeretnek torna órára menni.

2022. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Hála istennek nem. Egy olyan munkahelyem se volt,ahol családként voltunk definiálva. Egy munkahelyen senkinek sem tartozol az életed minden apró részletének megosztásával, nem azért jársz dolgozni. Voltak kollégák,akikkel jóban voltam és munkán kívül is random összejöttünk,de még nekik se számoltam be mindenről. Hogy merre voltam hétvégén, milyen filmet láttam, mit főztem stb, ilyen fajsúlyú témákban szívesen beszélgetek, de ezen túl meghúzom a határokat.

Alapvetően van bennem egy bizalmatlanság, hogy sosem tudhatod, kitől és mikor hallod vissza azt,amit megosztottál magadról. Egy munkahelyen szerintem nagyon nem szerencsés ez a családi felfogás. Klassz,ha hatékonyan és eredményesen dolgozik össze a csapat,de ennek nem feltétele, hogy mindent tudjunk egymásról.

A párom és a terapeutám tudják a legtöbbet rólam, és ez nem véletlen :)

2022. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Olyasmi, de nem kell semmit megosztanom..
2022. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Volt egy hely, ahol egy 4 fős csapatban dolgoztam. Nagyon megkedveltem őket, jól elvoltunk. Erre kiderült, h az egyik rugatott ki, azzal, h kiforgatta, amiket mondtam. A másik meg nem rég rám írt, kérdezte mi újság velem. Válaszoltam neki, elég őszintén, mert megbíztam benne. És visszakerdeztem, h ő hogyvan, na most lesz 2 hónapja, h nem ir vissza😅 úgyhogy sohatöbbé nem megyek bele ilyenbe. A legminimálisabbat mondom csak aztán ennyi, semmi komolyabb dologról nem beszélek a munkatarsaimmal már.
2022. aug. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Ja és kihagytam, h a 3. Meg letorolt az ismerősei közül😅

6os vagyok

2022. aug. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy utálatra méééltó hely csak, semmi több.
2022. aug. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Van jó, boldog családom.

Viszont a munkatárasaim barátaim is egyben. Előbb lettek barátok, aztán munkatársak.

Nem kell megosztanom semmit, de megtehetem.

2022. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy is. A munkatársaimmal szinte semmit nem osztok meg a magánéletemből. Közéleti hírekről szoktam velük beszélgetni, meg munkahelyi dolgokról, filmekről, időjárásról, kajákról, ilyesmi. Semmi személyeset nem osztok meg velük, nem adok nekik támadási alapot.
2022. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!