Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emiatt nem rúghatnak ki egy...

Emiatt nem rúghatnak ki egy diákmunkából?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk néhány munkásnak nem tetszik hogy oda járok dolgozni mert láttak tőlem furcsa dolgokat az utcán, ahol néha olyan vagyok mint valami csöves, a városban. Nem tudom láttak-e már ott de elég sokan dolgoznak ott úgyhogy páran tuti. De emiatt nem rúghatnak ki ha esetleg néhány munkásnak nem tetszik a jelenlétem?
2022. aug. 30. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha a munkámat jól elvégzem meg minden
2022. aug. 30. 18:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a tevékenységek rossz színt vethetnek a munkahelyedre, akkor megtörténhet, de amúgy nem látom esélyét.
2022. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Bíróságon megbeszéljük.
2022. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag akármiért kirúghatnak ha nagyon akarják,kitalálnak egy kamu indokot és repülsz is.Az emberek 99%-a nem perel aki igen még ha nyer is benyeli a cég,állása úgy se lesz az embernek.

De ilyen pitiáner dolgok miatt nem fognak kirúgni legalábbis elenyésző eséllyel.Max akkor tudnám elképzelni ha amúgy is meg akartak szabadulni tőled és ez az utolsó 1% de nem aggódnék a helyedben.

2022. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"kitalálnak egy kamu indokot"



Minek találnak? Diákmunka, nem kell indokolni, csak szólni, hogy már nem kell.

2022. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!