Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen azért nem szól...

Munkahelyen azért nem szól hozzám senki egy árva szót se mert nem nagyon köszönök?

Figyelt kérdés
Csak bemegyek, megkapom a feladatomat aztán csinálom csendben 8 órán át mint egy robot. Gyári diákmunka. Akikkel vagyok egy szót se szólnak hozzám. Mintha nem is beszélnénk egy nyelvet vagy nem tudom. Minden a köszönés hiánya miatt lehet? Esetleg mert ronda vagyok?
2022. aug. 31. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Azért elég alap dolog lenne a köszönés. Igen. Jó nagy tahónak kell hozzá lenni, hogyha még ez sem egyértelmű a számodra.
2022. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
egyáltalán hogy nem köszönsz? ez nem alap?
2022. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Hogy találtad ki?
2022. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Örülj neki, h nem szólnak hozzád, engem ki is gunyoltak, mert olyan "hülyeségekre" vesztegetem az időmet, mint az egyetem. Az ilyen helyektől nem kell sokat várni. Ahogy tudsz menj valami gyakornoki helyre, ami kapcsolódik a szakodhoz. Ott már sokkal jobb lesz.
2022. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire bunkó vagy, akkor mégis milyen bánásmódot vársz? Hozzák a vörös szőnyeget ősuttyóságának?
2022. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Na akkor mára is megvolt a szótlan dolgozó féle provokatív kamukérdés.
2022. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
A köszönéssel az ember tulajdonképpen azt is jelzi, hogy tudomásul veszi a másik emberi mivoltát, és megtiszteli azzal a többieket, hogy "bejelentkezik" náluk ezzel a kis formasággal. Ha elmarad a köszönés, azzal azt jelezzük, hogy semmibe vesszük a másikat. Egyébként a protokoll szerint a fiatalabb köszön előre az idősebbnek, beosztott a feljebbvalónak, újonc a rutinosabbnak.
2022. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alap, hogy köszönj! A munkahelyeken vannak kimondott/nem kimondott hierarciák: így kezelik a zembereket.
2022. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát szerintem jó nagy bunkó vagy...


Én is diák vagyok, reggel nem szoktam köszönni, mert még senki nincs benn általában, de amint jön valaki és köszön, visszaköszönök neki, hogy ha kimegyek a konyhába, akkor is köszönök, hazafelé is szoktam halkan köszönni, hogy ne zavarjak másokat.


Tök barátságosak, pár hét alatt olyan emberekkel lettem jóban, akikkel nem is dolgozom közvetlenül együtt. Elmegyünk együtt ebédszünetre, a konyhában egy kávé mellett szóba elegyedünk már... Ez így működik, nyitni kell, kezdeményezni.

2022. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy hozzájuk képest, nincs közös téma, és mivel látják rajtad, hogy amúgy is zárkózott vagy, nem strapálják magukat. Meg mivel úgyis ideiglenesen dolgozol ott, nem számolnak veled. De örülj neki, itt minden nap vagy 3 kérdés van, ahol a kérdező azt érdeklődi, hogy hol lelhetne egy ilyen munkahelyre.
2022. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!