Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztonsági őr munkáról mi a...

Biztonsági őr munkáról mi a véleményetek aki 24/48ban dolgozik?

Figyelt kérdés
Most nem lenézve az őröket, de azt is meg kell csinálni mint feladatot.
2022. aug. 31. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

A 24/48-as munkarend azért elég sz*pás, ha a 24 órát éberen kell végigdolgoznod.


A biztonsági őrről pedig attól függ a véleményem, hogyan végzi a munkáját. A munkahelyemen ugyanolyan körülmények között dolgozó őrök közül van olyan, aki a nevemen köszönt és bármilyen kérdéssel vagy kéréssel fordulok hozzá, örömmel segít, és olyan is, aki vissza sem köszön (a félreértések elkerülésére: ha belépek, én köszönök az őrnek). Nyilván az előbbit nagyra becsülöm, az utóbbit pedig kevésbé.

2022. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én diplomával is elmentem, mert 0 munkával sokkal jobban kerestem, mint egy diplomás munkahelyen. Persze nyilván nem mindegy, hol vagy őr. Mondjuk egy bankban vagy parfümériában cumizol (5 perc után felakasztanám magam) vagy egy irodaházban lébecolsz, éjjel alszol, nappal játszol meg internetezel.
2022. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

"A 24/48-as munkarend azért elég sz*pás, ha a 24 órát éberen kell végigdolgoznod."

Nem is a 24 óra a kellemes, hanem a 48 szabad.

Mert az ugye nagyon kellemes, hogy hetente ötször sz*psz. Mire hazaérsz és elkezdenél mással foglalkozni, addigra csörög az óra.

Aztán mire belelendülsz a melóba, jöhetsz haza.

Elkezdesz mással foglalkozni, és csörög az óra...

2022. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Lehet pokoli és laza is. Lehetsz egy üres koszos bódéban a napon folyamatos járőrrel, vagy egy irodaházban. A kettő között vannak a telephelyek.

De nagyon sokan csalódnak, mert csak a jókat látják előtte, 0 munka, netezés, alvás éjjel.

A valóság, hogy 300-360 órában vagy, életed nincs, állandó járőr, napi 10-20km séta, közben recepcióskodsz, átmegy a kezed alatt több száz melós, és irogatod a jegyzőkönyveket, mert állandóan van valami, leborítja a targonca a raklapot, a kamion neki megy valaminek...

És ha nincs szerencséd, akkor olyan helyen vagy, ahol nincs net, wc, hűtő, a melegben megdöglesz...

De átlagba ma már kevés ilyen nomád bódé van.

2022. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A helyiség normális bár ágy nincs, csak forgószék, amibe nyomorogsz 24be és szundítasz éjjel kicsit kb 3x30percet kb..nagy hajtás nincs nappal sem
2022. aug. 31. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Én is csináltam egy ideig. Nagyon laza volt, lehetett aludni vagy filmezni, amit akarsz. Én sokszor kerestem bentről melót. Sokkal jobb volt így a melokereses is, mint amikor simán otthon ül az ember 0 forint bevétellel és állandóan kattog a pénzen. Az interjúkat is simán le tudtam egyeztetni, mindenféle szabi meg habi táppénz nélkül.
2022. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Én csináltam majdnem egy évig, szuper jó! Mindenre volt időm, edzettem mellette, mellékàllàsom volt, suliba jártam, stb.

Most is ilyet keresek.

2022. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kényszer megoldás, vegetálni lehet belőle egy darabig.
2022. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!