Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyire lehetett...

Szerintetek mennyire lehetett feltuno, es most mit gondolnak rolam a kollegak? (remegtem a kavetol)

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rolam eloljaroban, hogy evek ota kuzdok depresszioval es szorongassal, emiatt neha eleve az agyam nem kapcsol, furan mukodik. Na most a kavet se birom nagyon, de reggelente az irodaban megszoktak inni a kollegak egy kavet, es en se akartam kimaradni. 2 hete kb ittam egy kozepes erossegu kavet, ami utan eros szorongas, vagy izgatottsag tort ram, es a legkissebb szorongast kivalto szituaciora is ugy reagalt az idegrendszerem, hogy osszerezzentem. Na most akkor csak 1-2x tortent ez meg, es nem volt feltuno.


Ma viszont egy eleg eros kavet ittam, es egesz delelott ezzel kuzdottem. 10-15 percenkent osszerandultam, es mivel emiatt szegyenkezni kezdtem, megjobban feszult lettem, es ongerjeszto folyamat lett ebbol. Ebed kozben volt a legerosebb, akkor tetoztek a tunetek, es a nagy tomeg a menzan se segitett. Ott mar konkretan mondtam, h rosszul vagyok a kavetol, de az osszerandulas akkor is biztos, h fura volt nekik, ha lattak.


Ti mit gondolnatok egy ilyen emberrol? A betegsegeim miatt eleve szegyenkezek nagyon, hogy nehogy valaki elmebetegnek nezzen, de ebben a szituacioban mar tuti annak tuntem. :D



2022. szept. 2. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Én egyszer pont így jártam mint te, kérdező. Ráadásul első munkahéten. Megmondtam őszintén a kollégáknak hogy lehet mégsem volt jó ötlet a kávé mert nem nagyon bírom, ezért most kicsit rosszul vagyok tőle. Megértették és elfogadták, még többször kérdezték is a nap folyamán hogy minden rendben van-e. Azóta csak teázok reggel.
2022. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha én volnék a kollégád és tudnám milyen problémáid vannak akkor nem gondolnék semmit.Miért is kéne ezt túl gondolni?Nem bírod az erős kávét,nem iszol legközelebb és ennyi.Ha nem tudnám mennyi problémád van akkor sem néznélek hülyének vagy ilyesmi mert bárki bármikor rosszul lehet.
2022. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen gondom, ezért nem akarok okoskodó lenni, de én csak simán utálom a kávét, és nem zavarja a többieket, hogy nem kávét iszom köztük. Attól még lehet a reggelt együtt indítani.
2022. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2022. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Én megértenélek.

Nekem is voltak hasonló problémáim meg igazából nagyon sok embernek :)

Ne szorongd túl…ki nem szarja le ki mit gondol.

2022. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, jol estek. Megnyugodtam toluk! :)
2022. szept. 2. 20:43
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt a gyongyszemet kaptam privatban.


"XDDDDD


Semmi gond, csak ne szaporodj.

Te selejtes genetikai hulladék."

2022. szept. 24. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
2%
Ne foglalkozz vele, ez az üzenet csak a feladó intelligenciáját mutatja.
2022. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen-igen. Egyebkent erdekes, mar irt egyszer valaki masik nickel egy ugyan ilyen uzenetet erre a kerdesre. Remelem, hogy nem ugyan az az ember, mert az mar valoban beteg lenne (mondjuk igy is az). :D
2022. szept. 24. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!