Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen állandó1...

Új munkahelyen állandó1 műszak van szerződésben de 2 műszakban dolgozunk?Kafeteria sincs és a távolsági buszt se fizetik.Kezdem megbánni hogy ide jöttem.Alig tanítanak be akire rá vagyok bízva alig mond valamit és csodálkozik nem tudom 4 nap után

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

4 napja dolgozol csak ott?

Állj a főnökeid elé, hogy a szerződésben (meg gondolom előtte a felvételi elbeszélgetésnél) 1 műszakról volt szó. Vagyis ezt kell biztosítaniuk neked. 99%, hogy kirúgnak, de 4 nap után ezen nincs mit sajnálni. Esetleg utána feldobhatod őket a munkaügyi felügyelőségnél.

2022. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Először is egy ügyvéddel konzultálnék és olyan pert bsznék a nyakukba, hogy elsírnák magukat.


Azon kívül pedig a lényeget már látod a helyből, megbízhatatlan és alja. Ott kell hagyni, nézni kell másikat. Főleg 4 nap után nem nagy kérdést csinálni belőle.

2022. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És azt se tudták hogy jövök

Megbeszéltük hogy mikor kezdek

Mentem dolgozni azt se tudta senki mit keresek itt


Baleset védelmi oktatás annyi volt aláírtam hogy megkaptam

2022. szept. 4. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán be vagy jelentve? Ha még nem tetted, ellenőrízd, mert ezek után az sem lenne meglepő, ha feketén alkalmaznának.
2022. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hol tudom negnezni?
2022. szept. 5. 03:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5: Ügyfélkapu
2022. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!