Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok reggel 6-15-ig...

Dolgoznátok reggel 6-15-ig úgy, hogy több, mint egy órára lenne a munkahelyetek?

Figyelt kérdés

Előre leírom, hogy nem vagyok egy diplomás irodista, ehhez mérten írom a következő sorokat.

Csábító az 1 műszak, ami ráadásul délelőttös, szabad hétvégével, ehhez képest egész értelmes a fizetés is. Viszont viszonylag messze van. Ha nem pont 6-ra akarok beesni, akkor hajnalban, 4:30-kor kell elindulnom, ehhez legkésőbb 4-kor felkelnem. Ha meg így nézzük, mégsincs ott szinte az egész délutánom, ha aludni is szeretnék valamennyit. De ami még mellette szól, hogy nekem hetente egyszer fix időpontban kell mennem egy helyre, mindig 16 órára, és erről a munkahelyről oda tudnék érni normálisan. Dolgoztam már rugalmas beosztásos helyeken is, ott vagy szabadnapot kellett kikérnem emiatt (nem fizetettet, másik napon dolgoztam le), vagy utána este 6-ra mentem dolgozni éjfélig.


Szerintetek? Összességében megérné? Autóval egy fokkal gyorsabb lenne, pár hónap múlva költözünk olyan helyre, ahol ingyenes a parkolás, meg a munkahelynek is van saját parkolója, viszont nem tudom, hogy a jelenlegi árak mellett fent szeretnék-e tartani egy autót. Az előző rossz lett, azóta nem is lett megcsináltatva.



2022. aug. 10. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
ÉN nem, de én nagyon "éjjeli bagoly" típus vagyok. Ha valaki nem bánja a korán kelést akkor nem rossz.
2022. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Biztos hogy nem kelnék 4kor….
2022. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem, el lenne baxva az egész napom. Fogadok a fizu se valami fergeteges
2022. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy órára van minek indulsz 4:30-kor?

Egyébként irodai melóban csináltam két évig, hogy 1 óra autóútra volt a munkahely és 06:30-06.45 között értem be. Nem mondom, hogy gyerekjáték volt, de meg lehetett oldani. Azért az a napi 200 km autópályázás nem hiányzik

2022. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más lehetőség, akkor igen.
2022. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#3: Hát, mihez képest? Diplomás, irodista bérekhez képest valóban nem. 1 műszakos, betanított munkához képest viszonylag jó.


#4: Több, mint egy óra. Azaz valahol 1 óra és 1 óra 15 perc között. És azért, mert sok helyen nem nézik jó szemmel, ha munkakezdés előtt 2 perccel esek be, meg azt se tudom még, hogy mekkora az üzem, telken belül milyen messze lenne a részlegem, átöltözés, stb... Plusz sokszor a közlekedés is úgy jön ki, hogy vagy negyedórával hamarabb ott vagy, vagy 2 percet késel.

2022. aug. 10. 11:57
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

#6: Hát akkor ki kell tapasztalni. De betanított munkás bérért a mindjárt elengedett benzinárak mellett kétlem, hogy ez megérné bárhogy is.


#4

2022. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Alapból szeretek korán kelni és bent lenni, így nem is ezzel lenne a bajom. De az a 3 órás végzés lehetőséget adna hogy ügyet intézzek. Bank, posta stb. Ha elmegy az úttal 1 óra és nem esik útba egyik hely se akkor semmi értelme.
2022. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Én azt nem értem, miért 9 óra a munkaidőd.

Egyébként belemennék.

Ha tömegközlekedéssel mész és van ülőhelyed, akkor még aludni is tudsz rajta hajnalban.


Egyet jól jegyezz meg!

A nap így is, úgy is 24 órából áll, akármikor kelsz és fekszel, akármikorra kell menned dolgozni. Vagyis ha az életedet hozzáigazítod a nagyon korán keléshez, akkor ugyanannyi időd lesz, mintha 9-re járnál dolgozni.

2022. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Csak mondjuk nem feltétlenül egészséges évekig 03:30-kor kelni,hogy 04:30kor eltudj indulni.

Sőt..

Rohadt egészségtelen.

De nyugodtan áldozzátok fel az egészségeteket meg az életeteket.

2022. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!