Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az olyan munkatárssal lehet...

Az olyan munkatárssal lehet valamit tenni aki egész munkaidőben, hangulatot kelt a cég és a dolgozók ellen?

Figyelt kérdés

Hogy ennél a cégnél minden sz.r, mindeki h.lye, a főnök szemét, neki dolgoznia kell bezzeg az irodisták egész nap csak büfébe és cigizni járnak, nem lehet ebből a fizetésből megélni és hasonlók


Nekem semmi bajom a céggel se a munkakörrel, de emiatt a depresszív lehúzó hozzáállása miatt nap végére olyan negatívvá válok, hogy eret vágnék magamon


2022. szept. 7. 20:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
34%

"Hogy ennél a cégnél minden sz.r, mindeki h.lye, a főnök szemét,"


Amit mond az szinte biztos hogy így is van.... én is ezt gondolom a helyemről csak nem mondom ki. MInek. Régebben ki is mondtam értelme nem volt.

De attól még igaz.

2022. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

One-on-one a főnökkel, elmondod, mi nehezíti meg a munkát, helyre teszed, hogy ne a pofája járjon, hanem dolgozzék, vagy menjen ő is a büfébe...

Amúgy ilyen szerencsétlenek sok helyen vannak, és a vicc, hogy ők mondanak fel legutoljára. A félresiklott karrierjük és magánéletük okozta stresszt itt vezetik le, de félnek váltani.

2022. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Beszélj vele, hogy nagyon unod a panaszkodását és zavar, hagyja abba. Ha nem teszi, jelezd a főnöknek, pláne ha ráadásul nem is dolgozik rendesen. Ami esélyes, mert aki normálisan végzi a munkáját, annak nincs ideje se vége, se hossza időtartamban egésznap panaszkodni.
2022. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked bejön a hely, akkor a helyedben kerülném ezt a munkatársat.

Vagy ha nem áll le mond neki azt hogy fejezze be, mert neked jó ez a munkahely. Nem érdekel az állandó panaszkodása.

2022. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos azt nézik hülyének, aki kimondja az igazat. Nem elég, hogy az irodisták szinte semmit sem csinálnak, még jobb fizetést is kapnak, mint a kétkezi munkások...
2022. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is igazi semmirekellő munkatársaim vannak. Olyanok akiket valamiért csak tart a cég, mert a főnök nem küldi el őket, de dolgozni sem akar velük senki.


Ördögi körben vannak, mert fizetést nem sokat kapnak, ha többet kapnának se lenne semmi hasznuk, így meg legalább van mire fogni hogy miért nem csinálnak semmit egész áldott nap.

2022. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem hogy ezek az egész nap rinyálósok milyen gyilkos pillantásokat vetnek rám, amikor én megérkezem késő délelőtt, és simán elmegyek kora délután.


Nyilván azt nem nézik, hogy én élő projektekre járok ki dolgozni míg ők ücsörögve várják a munkaidő végét, vagy éppen otthonról dolgozom.


Legutóbb vissza értem ebédről. Azaz ebédnek indult, de nekiálltam dolgozni, fontos rendeléseket intézni. Visszamentem délután, első mondatuk: NINCS NET!


Ott kínlódtak, hogy hát így nem lehet dolgozni, menjünk haza. Én meg fogtam magam, és indultam is, erre rögtön jöttek a megjegyzések, hogy "de jól megy valakinek, most jöttél".


Persze azt nem nézik, hogy azért jöttem haza, hogy tudjak dolgozni, miközben őket ott ette az unalom, mert dolgozni nem dolgoztak, és az egyetlen örömforrásukat, a netet is elvették tőlük...

2022. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Ki kell rugatni 🤷 Mi nem viseljuk el az ilyeneket. Osszeszokott csapat a fonok is kb haver. O se birja az ilyeneket meg nekunk is kb egy szavunkba kerul es repul
2022. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

#8


Ezzel a kisfőnökosdi, besúgó hozzáállással nem értek egyet.

Inkább segíteni kéne neki beilleszkedni. Mások megélhetését nem kockáztatjuk.


Én megpróbálnám megbeszélni ezt vele, de ha nem változtat, és minden egyes nap állandóan csak panaszkodik, akkor jelezném a főnöknek. De akkor se úgy, hogy összeállnék a régiekkel és odamennénk kibeszélni, hogy rakd ki az új dolgozót. Ez nem megoldás.

2022. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
A foni is velunk dolgozik o is latja.. max az o munkajat nem annyira befolyasolja de ha a csapatot zavarja akkor elengedjuk.. a szakmamban nagyon konnyu munkat talalni, ha akar mar aznap szerez kb.. Nem viselunk el ilyeneket es nem dolgozunk helyette. Nem "tartjuk el". Mi jol erezzuk bent magunk es ha vmi ezt megzavarja akkor megoldjuk a dolgot.. a foni se akarja h lelepjen egy csapat egy idegesito ember miatt. (Mert barmikor le tudunk lepni mashova az egesz brigaddal is)
2022. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!