Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem rossz azoknak akik egyedül...

Nem rossz azoknak akik egyedül dolgoznak egész nap?

Figyelt kérdés
Pl a dohiboltosok , vagy akik pici közértben/kávézóban/fagyipultban vannak, ahol a munka ténylegesen csak 1 emberes, tehát egész nap egyedül vannak. Nem rossz nekik hogy, nincs közvetlen kollégájuk, nem tudnak senkihez hozzá szólni?

2019. szept. 26. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, legalább nem zargatnak minket a hozzád hasonlók
2019. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként recepcióztam egy ideig. Utáltam, mert: a "ketrecben" benne kellett lenni, ha kellett valaki, akkor nem volt sehol, wc-re menni külön kalamajka volt, e mellett a tisztelt kollégák is szerettek szívatni.
2019. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekik a legjobb.
2019. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 ka*be

#2 azt tudom hogy a recepcio az húzósabb ilyen szempontból, viszont amiket leirtam ott TALÁN nagyjábol ki lehet szúrni azt a napszakot amikor éppen 5 percig nincsen soha vendék, és eltudsz menni wcre

2019. szept. 26. 09:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki igényli a társasági életet, annak rossz. Bár amiket írtál, a fagyizó és a közért pont olyan, ahová mennek be emberek, akikkel lehet beszélgetni. Ilyen szempontból rosszabb lehet pl. egy darukezelőnek, aki tényleg senkihez nem tud szólni egész nap. De vannak olyan intorvertált és/vagy emberkerülő típusok, akik ezt még élvezik is. Más meg pénzért vagy kényszerből csinálja.
2019. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 oké, mennek be emberek, de azért egy idegennel aki valószínűleg többet nem látsz, nyilvan nemfogsz vele nagyon elbeszelgetni
2019. szept. 26. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkába nem azért megy az ember, hogy társasági életet éljen. Én akkor örülök, ha hagynak békében dolgozni. Jóval hamarabb végzek, mint akik a konyhában "csacsognak".
2019. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Távmunkában dolgozom már rég, introvertált vagyok, élvezem, de szerencsére van egy-két kollégám/barátom, akikkel magán- és munkaügyeket is meg tudok beszélni, ha kedvem tartja. Szóva nem érzem hiányát a kollégáknak. Sőt, a barátaim munkahelyi furkálódásokról, szemétkedésekről szóló sztorijait hallgatva mindig azt érzem, rémálom lehet úgy dolgozni.
2019. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

*Szóval

(lett volna a helyes szó)

2019. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem, irigylem őket.
2019. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!