Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki, meddig tűri el, viseli...

Ki, meddig tűri el, viseli el, hogy a főnöke napi szinten arrogánsan, lekezelően válaszol a kérdéseire? Nálatok mi a határ? Sajnos a felmondáson gondolkodom, hiába próbálom ignorálni, nem magamra venni, nekem sajnos nem megy.

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 07:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Egy esélyt adtam a patkány bandának, amikor ügyvéddel fenyegetoztem becsicskultak és felmondtam. :)
2022. szept. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem sokáig. Mondtam már fel köcsög kolléga miatt is, mert irritáló főnök miatt is. A legdurvább eddig az voilt, aikot hazugnak nevezett, mert nem értett valamit egy új rendszeren, és azt hitte, eltitkoltam előle dolgokat.

Na onnantól azzal telt a napom, hogy frissítettem az önéletrajzomat mindenhol, és jelentkeztem pár helyre, aztán az egyikre fel is vettek.

2022. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Megértelek titeket.

Egyszerűen nem értem és elszomorító, hogy milyen stílust engednek meg maguknak. Aztán felmondásokkor toporognak, hogy miért megy el mindenki.

Persze tökéletes munkahely nincs, de azért csak van olyan főnök aki emberi stílusban kommunikál.

2022. szept. 8. 08:40
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt felmondasz egyenesen jelezd felé a problémád. Ha nem változik valts! Voltam en is olyan helyen ahol mindkét vezető elviselhetetlen volt, nyilván arra jatszottak hogy elmenjek.. Ha nagyon nwm megy nem éri meg maradni
2022. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Jeleztem felé. Beszéltünk róla, pár hete. Szerintem rosszabb lett azóta. Sőt, ciki, nem ciki, volt, hogy fél órán át kiabált velem, én már a végére elsírtam magam.

Sajnos ha ő ez az ingerült, kiszámíthatatlan, türelmetlen, arrogáns típus, nem fog tudni kibújni a bőréből.

4 hónapja vagyok itt, már bánom, hogy nem léptem a felmondási idő alatt. Pedig éreztem, hogy ez lesz, de küzdöttem.

Én is azt gondolom, hogy nem éri meg, ez már az egészségemre megy rá, érzem. :(

2022. szept. 8. 08:56
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Az első kiabalasnal kellett volna menekülni. Igen a próbaidő alatt, mert ez terror. :( Próbálj a munkauggyel beszélni, hogy azonnali hatállyal el tudsz e jönni erre hivatkozva. Mas ötletem nincs.
2022. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva en egyáltalán nem turnem el a kiabalast es a terrort sem, akkor sem ha utána követelnek a kárt mivel másnap mar be sem mennek ez evidens. Inkább élek szarazkenyerem mint ilyenek miatt tonkretegyem magam.
2022. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge vagy és préda ezt használja ki. Bocs. Erosodj meg es menj.
2022. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van, azóta is fogom a fejem, hogy miért mentem be akkor másnap. Pedig tudtam, hogy aki ezt egyszer megteszi, az meg fogja még egyszer...

8-as,neked is igazad van, tényleg érzékeny vagyok, irigylem, aki el tudja ezeket engedni, nekem tényleg nem megy.

Tényleg azt érzem, h leginkább velem beszél így, mert én vagyok a leggyengébb ebből a szempontból.

Ezzel töltekezik.

2022. szept. 8. 09:08
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek szinten rekedt türhő, önmagát képtelen kontrollálni, és főnöknek kéne legyen... Volna bőven miért sajnálni, még szerencse, hogy nem szükséges. Nem tudsz segíteni rajta, ez pont egy minden szempontból cancel-pozitív szitu.
2022. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!