Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » FAG Csapágy gyárról van...

FAG Csapágy gyárról van véleményetek?

Figyelt kérdés
Most végeztem az iskolával érettségim van és szakmám is, nagyon nehezen tudok el helyezkedni mivel vidéken élek. Gondolkoztam ezen a gyáron, de nem értek annyira a járatokhoz sem, meg semmi ilyesmi mert bejárós lennék Debrecenbe. Nem tudom, hogy milyen a hely maga, de sok ismerősöm dolgozik/dolgozott ott mint diákmunkás, nem láttak el a kellendő infóval. Valaki tud róla valamit mesélni, vagy segíteni a járatokról való tudnivalóról?

2022. szept. 9. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Mivel nincs más lehetőséged az elmondásod szerint, igazából lényegtelen. Jelentkezz, érdeklődj, megnézed milyen. Már az interjún - ha behívnak - rengeteg dolog le fog jönni, látod nagyjából milyen a környezet, hogy viselkednek veled. Számtalan hely volt, ahol már ennél a pontnál leléptem, sőt, egy szimpla telefonbeszélgetés után is volt amit nem folytattam, annyira suttyó parasztok voltak.


Még egyszer, ha kell a pénz és mivel a lehetőségeid szűkek, az marad hogy megnézed. Ha nem tetszik, van próbaidő, bármikor leléphetsz és másnap már nem is kell menned. Közben is tudsz új helyet keresni és váltani. Járatokról, fizetésről és egyebekről velük tudsz egyeztetni.


Ha inkább a jövőt terveznéd és hosszútávú megoldásokat keresel, akkor viszont érdemes komolyan megfontolni az elköltözést olyan városba, ahol tudnál a szakmádhoz való munkát találni, vagy az érdeklődéseidhez közelebb eső opciókat nézni.

2022. szept. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Tróger sz@r lehet ey ilyen gyárban gürcölni, főleg Debrecenben abban a világvégi porfészekben féligmeddig Romániában.
2022. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2# ha valaki azt mondja neked, hogy az eszedért szeret, akkor ne hidd el neki, mert az kb. legalább akkora marhaság, mint amit ide böffentettél!


Mindenképp menj el egy beszélgetésre, és akkor tudod mérlegelni a lehetőségeidet, és annak ismeretében tudsz majd jól dönteni!


A járatokról a munkabeosztásod ismerete nélkül nem lehet nyilatkozni. (gondolom a bejárás lehetőségeit érted a járatok alatt)

2022. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
3-as, te viszont biztos egy lángelme lehetsz ha szerinted jó dolog csapágygyárban dolgozni ráadásul Debrecenben.
2022. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!