Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok ingyenes önéletrajz...

Tudnátok ingyenes önéletrajz szerkesztőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen? Hiába írtam be a keresőbe, hogy ingyenes, dolgozok vele fél órát-órát, helyesírást ötvenszer átnézem, mire a végére érek, hogy letöltsem, mind kér valamennyi összeget. :/

Vagy én csinálok valamit rosszul?



2022. szept. 10. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Word-ben szépen meg lehet csinálni. Erre nem gondoltál még?
2022. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Microsoft Word...
2022. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de ha egy önéletrajz megírása is problémát jelent, akkor hogy akarsz majd boldogulni egy munkahelyen?


MS Word a legegyszerűbb erre. De Europasson vagy Profession-on is vannak sablonok, csak ki kell tölteni.

2022. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem igazán ajánlom a netes sablonok használatát, bár attól is függ hova jelentkezel.

Gyári betanított munkára valószínűleg megfelelő a kitöltött sablon is, ha esetleg buszsofőrnek mész még az sem kell, akkora a hiány hogy ha megvan minden papírod, a következő kérdés hogy mikor tudsz kezdeni.

De ha valami irodai meló, akkor sokkal jobb ha magad készítesz el egy önéletrajzot Word-ben.

2022. szept. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
LibreOffice, ha mindenképp ingyenes program kell. Vagy ahogy fentebb írták, MS Word, csak ez fizetős.
2022. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Utoljára 15 éve kellett önéletrajzot írnom, akkor valóban a word-ben írtam, ezért nem vagyok tisztában a mai dolgokkal. Csak a mostani dizájnos, modern, extrákkal ellátott világban gondoltam valami extrább küllemű önéletrajzra.

A kérdés kiírása óta csak az ügyön voltam és sikerült is.

Tehát nem vagyok életképtelen és boldogulni fogok. De muszáj volt a magyar mentalitást a fotelből minden ismeret nélkül elővenni. (3-asnak)

2022. szept. 10. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Profession sablonjàt használom már nagyon régen, és felvettek már vele csoportvezetőnek, úszómesternek, biztonsági őrnek, minőségellenőrnek, és gépbeàllítónak is. Tehát nem sori rabszolgamunkàt pályáztam meg sose. Nem azt nézték sehol, hogy mivel készítettem, hanem azt, hogy mi van benne/hány iskola, mennyi tapasztalat, nyelvismeret, stb/.

Mikor Worddel készítettem önéletrajzot akkor sehonnan nem szóltak vissza soha, pedig helyesen írok. A Profession szépen kicsinosítja az egészet, és lesz valami pofàja is az önéletrajzodnak, nekem ezért tetszik.

2022. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!