Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 18 fok lesz sok helyen...

Ha 18 fok lesz sok helyen akkor sokkal több beteg ember is lesz?

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 15:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Ha rendesen felöltözöl, akkor nem.
2022. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%

A 18 fok azért egyáltalán nem elviselhetetlen, én például aludni pont 18 fokra behűtött szobában szoktam, alsógatyában, pedig nem vagyok kövér, én ahhoz szoktam hozzá.


Való igaz, hogy egy helyben ülni a 18 fokos irodában más, és rosszabb, de szerintem egy vastagabb pulcsiban bőven kibírható szerintem.


De ez csak az én véleményem, egyébként aki nagyon fázós, az csempészhet be magának hősugárzót az irodába, pláne ha jóban van a többi emberrel az irodában, vagy esetleg fűthető takarót magadra takarsz.

2022. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
27%

Igen.

Nem lehet folyamatosan kabátban lenni.

De még az is kevés, dupla nadrág nincs.

2022. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%

Itt ahol élek most épp 16 fok van kinn, benn a házban 19. Pólóban, hosszú leggingsben és mezítláb (papucsban) ülök a gép előtt és egyáltalán nem fázom.

Télen sosem szoktam beteg lenni, inkább tavasszal amikor elkezdődik a jó idő.

2022. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
36%

Itt, ahol élek, általában meztelenül szoktam szaladgálni, ha süt a nap, és csak -10 fok van.

Van jó bálnabőrünk, az a lepedő és a takaró is.

Akkor öltözünk fel, ha beborul, lemegy -20 fok alá a levegő és feltámad a szél.

2022. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
Felveszel egy pulcsit és teljesen okés.
2022. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk anyukám hajlamosabb a felfázásra. Nyilván harisnyát tud venni a nadrág alá, meg pokrócot tekerni a dereka köré és vastagabb pulcsit is vesz majd, ha valóban 18 fok lesz a munkahelyén, de elképzelhető, hogy több lesz sajnos beteg. És nyilván nem egyedi jelenség lesz ez.

Előző munkahelyem egy régi átalakított családi ház volt, néha leállt a kazán. Iszonyat hideg tudott lenni. Nem egy hölgy kolléga mondta, hogy már az rossz, ahogy a hűvös asztalon támasztja a kezét gépelés közben.

Egyértelműen más mikor kint 18 fok van és sétálok vagy ne adj isten még cipekedek is, mint napi órát az irodában ülni.

Számomra kérdéses, hogy mennyire engedik majd a hősugárzók használatát ilyen elszállt áramárak mellett a cégek. Persze sutyiban meg lehet oldani mindent.

2022. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
71%
Ez most mindenütt kötelező lesz, vagy csak az állami munkahelyeken?
2022. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted a világon minden ember fogyatékos, és nem öltözik meleg ruhába hideg időben, vagy ezt hogy a francba logikáztad ki?
2022. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%
Nem, 18 foktól senki nem lesz önagában beteg.
2022. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!