Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan szólt be ezért elég...

Jogosan szólt be ezért elég agresszívan akivel együtt dolgoztam? Én diákmunkás vagyok ő meg állandó munkás

Figyelt kérdés

Amiatt hogy ha elmegyek valahová onnan szóljak neki és ne lépjek le szó nélkül mert aztán meg rajta keresnek és nem tudja hol vagyok. És ezt eléggé agresszív, ideges stílusban. Jogos volt tőle?

(Elmenni pl. akkor megyek el onnan ha wcre megyek vagy a műszakvezetőt megkeresni, ilyenek)


2022. szept. 14. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő a felelős érted, akkor jogos.

Légy szíves, tanulj meg magyarul is, harmadik olvasásra tudtam csak úgy tagolni az írásod, hogy érthető legyen.

2022. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Az jogos, hogy szólt. A stílus viszont nem. Én a helyedben mondanám, hogy ne beszéljen velem így, nem vagyok a kutyája.
2022. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék a másik fél válaszára is.

Ha nem először történt meg, és többször kerestek rajta már, esetleg már lett neked is említve, hogy ne tünedezz el szó nélkül, akkor igen, jogos volt, hogy szólt.

Ha meg már többször említette, és pont nem érdekel, annak ellenére is csinálod, akkor még az agresszió is érthető.

2022. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!