Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy vendéglátóipari vagy...

Ha egy vendéglátóipari vagy kereskedelmi egység két dolgozója a vendégek vagy vásárlók előtt verekszik össze egymással, akkor a kirúgáson kívül számíthatnak még valami következményre?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk egy étterem belső vendégterén vagy teraszán verekszik össze két alkalmazott. Vagy egy szupermarketben. A lényeg, hogy vendégek vagy vásárlók szeme láttára.

Csak kirúghatják őket vagy lehetnek még további jogi következmények? Mert ugye ezzel megzavarhatnak békés vásárolgatásokat vagy békés nyugodt étkezéseket. Sokan nyilván úgy lennének vele, hogy moziznak egy jót, meg lesz miről mesélni otthon, de sokakat nyilván felkavarna a dolog.



2022. szept. 14. 10:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
De megnéznék egy ilyet. Fegyelmit vagy szerződésbontást adnék nekik. Rossz híre menne a helynek.
2022. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%

Attól függöen,mivel alapból tudtad hogy ilyen helyeken biztonsági őr is van?

Maximum kirúgáson kivűl 3 év börtön,most mire vártál?

Megbüntessék mert valamin össze kaptak?

2022. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

2: Az éttermek többségében nincs biztonsági őr. De ahol van is, mire szétválasztja őket, már jó eséllyel produkáltak egy kis látványcirkuszt.

Esetleg beperelik őket botrányokozásért, rossz hírbe hozásért, vagy hasonló. Ilyesmire gondoltam.

2022. szept. 14. 14:06
 4/24 Kései Sirató ***** válasza:
96%
Egymást feljelenthetik, rendőrségi ügy lehet belőle, ha ezt nem teszik , akkor semmi más, mint hogy repülnek a cégtől.
2022. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4: De csakugyan lehetnek vendégek, akik ennek hatására úgy döntenek, hogy nem mennek oda többé. És mondjuk a hely kap jónéhány egycsillagos értékelést.

És feltételezem az már nyilván más, ha mondjuk éttermi alkalmazottak verekedés közben felborítanak egy asztalt, aminél épp étkezik valaki.

2022. szept. 14. 17:24
 6/24 anonim ***** válasza:

Alapból szoktak lenni vendégek is,akik megisznak 2 deci páleszt,4 sört,kis whiskyt,meg hát étvágy meg jön,akkor balhéznak..

És egy hülye vendég ilyet csinál,szerinted mit fognak vele csinálni?

Alapból egy étteremben ami nem ilyen ótvaros,annak van mindig seturitise mivel szerinted ilyen kisebb étterem/bároknál mi szoktot lenni?

Hidd el,elmész budapestre,vagy bárhová mondjuk balatonra,10-ből 8-nak tuti van seturitise

2022. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%

Remélem két dögös csajról van szó.

Én felvenném őket az tuti:)

2022. szept. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Most eszembe jut, az egyik étteremben, ahol dolgoztam, egyszer szemtanúja voltam hasonlónak, de az végülis csak majdnem eset volt. Két pincér srac veszekedett, de ott csak szócsata volt, és a menedzser beterelte őket a konyhába. Pár percet adott nekik szóban lerendezni a dolgot, utána irány vissza dolgozni. Csak részben értettem, annyit hallottam, hogy a veszekedés tárgya egy hölgyvendég volt. De konkrétabban nem vágtam, hogy flörtölt velük, versengés alakult-e ki vagy ilyesmi.
2022. szept. 19. 04:35
 9/24 A kérdező kommentje:
7: Tudom, van ez a nézőpont, hogy verekedő csajokat nem szabad szétválasztani, mert hogy olyan jó nézni őket. De ha mondjuk a dolog egyikük halálával végződik, akkor már nyilván nem annyira szórakoztató. Biztos lehet példát találni ilyen esetre is.
2022. szept. 19. 04:38
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem számít garázdaságnak?
2022. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!