Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van esélyem így home office...

Van esélyem így home office állást találni? Megbízhatóak a home office állások?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, érettségim van, illetve jelenleg pénzügyi-számviteli ügyintézőnek tanulok, de csak estin. Teljes állásban értékesítőként dolgozom egy irodában, viszont ezt sürgősen szeretném itt hagyni, a főnökkel van egy nagyobb konfliktus közöttünk és ezért. Vidéki vagyok, így elég kevés munkalehetőséget találok, ha mégis, annak a nagy része home office munkák. Én szívesen dolgoznék ilyen területen, de nem tudom mennyi esélye van egyáltalán, hogy végzettség nélkül ilyen helyre felvegyenek, és egyáltalán mennyire megbízható egy ilyen munkahely?
2022. szept. 16. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amihez tartozik szerződés meg a többi sallang, az normális munka, amihez nem, az nem az.
2022. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Vidéken nem sok esély van. Jelentkeznek 120-an rá, biztos akad közöttük végzettséggel rendelkező.
2022. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyakornoki munkára van esély. Vagy amúgy mit keresel?

Én is 20 évesen kezdtem egyetem mellett homeoffice-ben dolgozni.

2022. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!