Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találok -akár online-...

Hol találok -akár online- megbízható hostess ügynökséget? Van esélyem referencia és tapasztalat nélkül is?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mesélte,hogy ő hostess-ként dolgozik már egy ideje,és elég jól lehet vele keresni,főleg ha az ember bekerül egy "katalógusba" ahol értékelik,ahonnan később kiválaszthatják. Gondolkoztam rajta,hogy nekem is ki kellene ezt próbálnom,de nem tudom,hogy hogyan kezdhetnék neki. Légyszi,adjatok információt minél többet,hogy pontosan hogy is működik ez az egész.Aki tud segíteni,annak előre is köszönöm!
2010. szept. 15. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm is dolgozott hostessként. nekem azt tanácsolta, mikor mondtam, hogy szeretnék én belevágni, hogy az elején minden munkát el kell vállalni, ahova hívnak, mert ha többet visszautasítasz, akkor nem fognak sűrűn keresni. egy idő után ha már "felkapott" leszel, tudják hogy megbízható vagy stb, akkor már válogathatsz a munkák között.

sok sikert!

2010. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hostess az prosti?
2010. szept. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem prosti!
2010. szept. 19. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!