Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Supernova Intertrans Kft...

Supernova Intertrans Kft vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fent említett fuvarozó cégről van valakinek tapasztalata? Párom pályakezdő és őket is nézegettük. Aki dolgozott ott megosztaná a tapasztalatait? Előre is köszi!



2022. szept. 21. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#11 igaz én nem voltam a novánál még , de amit hallottam róla olyanoktól akik régóta ott vannak nem panaszkodnak említették is , hogy az elmúlt 1-2 évben sokat változott a cég jó irányba .

Nyilván minnél nagyobb cég annál többet akar spórolni a km-n meg az útdíjjon és a fogyasztáson is .

Én egy hazai kis 4 szerelvényes cégnél vagyok nálunk a főnök is vezet nincs irodában dekkolás a részéről . Fogyasztást le szarja annyi , hogy ha lehet és időm úgy engedj a gyorsabb úton mennyek amit hoz a navi , de nincs kőbe vésve soha nálunk az útvonal .

Novások értékes rakományt visznek nagyon sokat emiatt is mennek kijelölt úton és kijelölt örzött helyeken állnak rakottan

2022. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!