Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érzi valaki lelkileg frusztrál...

Érzi valaki lelkileg frusztrálónak az álláskeresést?

Figyelt kérdés
Új feladatok, új emberek, változás stb. Pályakezdőként kérdezem.

2022. szept. 25. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság nem. Pályakezdőként az volt.
2022. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Persze, ezzel mindenki így van eleinte. Nekem az segített, hogy tudtam hogy ennél már csak jobb lehet (lehúzós főnök, megbízhatatlan munkatársak) és volt miből “építkezzek.” Aztán megszoktam az új helyemet és visszagondolva még az az időszak is jó volt mikor csak keresgéltem. Persze könnyen beszélek, volt aki támogatott.
2022. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A megalkuvás, puncsolás, hogy engem vegyenek fel, a kiszolgáltatottság rettentően frusztráló érzés. Mindig is annak éreztem.
2022. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Palyakezdokent igen
2022. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha váltok épp, akkor nem. Ha nincs állásom és úgy keresek, akkor nagyon idegörlő és minden nap egy örökkévalóság
2022. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért érzem annak, mert nincs is semmi lehetőség a közelemben gyári munkákon kívül. A fizetések meg sz4rabbak mint 4 éve.
2022. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Recesszió van és lesz is még egy darabig sajnos, ami kifejezetten megnehezíti az egészet.
2022. szept. 26. 11:06
 8/11 anonim válasza:
Covid időszakban sokkal nehezebb volt!
2022. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen. Mindig is annak éreztem, főleg sok sikertelen próbálkozás után. Van hogy valakinek nehezen megy az útja megtalálása, ez sajnos ilyen.

Viszont sok mindenben kipróbáltam magam, ha ezek látszólag sem voltak álmaim állásai, akkor is. Próbáltam azzal kezdeni valamit, amire felvettek. De hogy olyan állást szerezz amit valóban szeretnél is azt sokszor nagyon nehéz megtalálni. Függ ez attól is hogy kinek milyenek a lehetőségei a környékén, illetve a végzettség is és hogy mit szeretnél. Nekem mindig stresszes volt, mert felénk nagyon kevés olyan állás van, amit igazán szeretnék. Főleg hogy én alapból stresszelős típus vagyok. Alapjáraton nehéz a kezdeti időszak is, ha valahova felvesznek. Mert meg kell szoknod az új környezeted, a napi tevékenységed. Már vágyom én is arra, hogy eljussak arra a pontra, hogy van egy stabil állásom amit már kitapasztaltam, megszoktam, és nem kell keresgélnem tovább, nem kell állandóan fölös köröket lefutnod, sok energia és idő elmegy vele.

2022. okt. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Őrült frusztrálónak érzem, én is benne voltam, mostanra sikerült csak eljutnom odaáig, hogy egyik helyről felhívtak... Sajnos a jelenlegi helyzetben nem egyszerű állást találni. Én is kénytelen voltam olyan munkát elvállalni, ami egyébként távol áll az eredeti elképzeléseimtől, de sajnos muszáj volt megalkudni.

Ahogyan felettem írták, minden egyes nap örökkévalóságnak tűnt. Soha nem éreztem még magam ennyire elveszettnek, pláne, amikor már olyan helyekre küldözgettem az önéletrajzom, amik egyébként nem is voltak szimpatikusak, de nem volt lehetőségem válogatni.

2022. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!