Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diák vagyok lebetegedtem, így...

Diák vagyok lebetegedtem, így a A gyakorlati helyemen dolgoztathatnak hétvégén?

Figyelt kérdés

Kőművesnek tanulók amugy szóval

Az a kérdésem,hogy így a hiányzásaimat le kell dolgozni?



2022. szept. 27. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagy, akkor a munkahelyeden is beteg vagy. Ledolgoztatni akkor fogják, ha nem lesz meg az előírt gyakorlati óra számod miatta. Tehát mondjuk ebben a tanévben kell hogy legyen 200 munkaórad, neked pedig csak 150 van, akkor azt az 50-et le kell dolgozni, különben nem teljesítetted a tanévet
2022. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném,hogy most vagyok 10.es és ebben az évben kezdtem meg az első gyakorlati évemet.
2022. szept. 27. 07:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap betegség bele fog férni.
2022. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha beteg az ember otthon kell maradni és tenni azért hogy meggyógyulj.

Simán bele kell hogy férjen az évben 1-2 hét betegség, de akár 3 hét is ha olyan gond van.

Akkor van gond ha nincs meg az óra számod, de ez úgy van ki számolva hogy ha beteg is vagy akkor is meg lesz az az óraszámod.

Jobbúlás.

2022. szept. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk ugyanolyan táppénznek számít, mintha a rendes dolgozó lenne beteg, vagyis nem kell ledolgozni. Elmész az orvoshoz, ő ír neked táppénzes papírt, azt bemutatod amikor mész gyakorlatra, és azokra a napokra 70%-át kapod meg az eredeti keresetednek.
2022. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat!
2022. szept. 28. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2022. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2022. szept. 29. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!