Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám megtalálni a...

Hogy tudnám megtalálni a teljes nevét?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám megtalálni egy Starbucksban dolgozó barista teljes nevét, ha csak a keresztnevét tudom, illetve azt hogy melyik Starbucks üzletben dolgozik?

2022. szept. 27. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán írd be a keresztnevét Facebookra és add hozzá a város szerinti szűrő lehetőséget
2022. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg tőle. A vendéglátásban dolgozók nem arra valók, hogy akaratuk ellenére zaklassa őket mindenféle fasz.
2022. szept. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz a GDPR-re.
2022. szept. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor rendelsz nála, akkor fizetéskor mondjuk a egy cetlit rakhatnál a pénz közé, amin rajta van az instagram elérhetőséged (érdemes új instagramot csinálni, mégis ki tudja milyen ember is valójában). Ha érdekled, akkor úgyis meg fog keresni és még a nevét is el fogja árulni. :)
2022. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyetlen korrekt és célravezető mód, hogy ha legközelebb mész, összeszeded magad, és elmondod neki élőszóban, mit akarsz tőle, aztán, ha te is szimpatikus vagy neki, akkor megadja majd, ha nem szeretné, akkor sincs gáz, ugyanúgy járhatsz oda, nem fognak ezen csámcsogni, napjában többször megtörténik (pláne, ha kapósabb az illető), senkit sem érdekel, valószínűleg el se fogja mondani a kollégáinak.

Én dolgoztam hasonló franchise helyen, nekem a teljes nevem volt kiírva. Mindenkit reflexből tiltottam, aki közösségi média útján keresett meg, de ha ott helyben odajött, és elkérte a számom, vagy randit kért, akkor úgy voltam vele, hogy persze, miért ne.

2022. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!