Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnam megtalálni...

Hogyan tudnam megtalálni magamban a vágyat az emberi kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Úgy erzem jol elvagyok egyedul!

Elvalt vagyok , van egy gyerekem, 38 eves vagyok

A hazassagomhoz is en ragaszkodtam, tartozni akartam valakihez , régen kapcsolatfüggö VOLTAM, ragaszkodtam tulzottan rossz kapcsolatokhoz is!

Most ez megszunt halistennek .

Emlekszem amikor hozzam ragaszkodtak, ijesztö modon , baratok vagy udvarlók , akik kopogtak az ajtomon ha kell ha nem, ijesztö modon tepertek, nem tudtam / mertem hatart szabni , csak kimenekulni az ilyen kapcsolatokból

Mára MÁR elvesztettem minden morivacióm a pár es barati kapcsolatokra, de hallom , h masok szerint ez nem jó

Mi a megoldas

Emberiszonyom van!



#személyiségváltozás #új eletszemlelet
2014. máj. 1. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy te boldog legyél! Ha így érzed jól magad, akkor tökmindegy ki mit gondol, vagy mi lenne a normális.


Viszont ha utálod az embereket, vagy félsz tőlük, vagy undorodsz tőlük az nem az egészséges élet jele. Nincsenek jobb vagy rosszabb emberek. Mindenki boldog életre vágyik, csak van aki többet, van aki kevesebbet téved élete során.


27F

2014. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olyan embereket kell találnod, akikkel jól érzed magad.
2014. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megtanulod, milyen a normális kapcsolat, barátság, szeretet.
2014. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!