Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem írnak vissza se a...

Miért nem írnak vissza se a két helyről, ahol benn voltam interjún?

Figyelt kérdés
Mindkét helyen azt mondták majd szólnak pár nap múlva, de máig nem szóltak. Jól sikerült interjúk voltak, és a szakmámban.
2022. szept. 27. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert mindig vannak olyan jelentkezők, akik nem a sült galambot várják ölbe tett kézzel malmozva, hanem proaktívan érdeklődnek az interjú után nem sokkal, hogy mi a helyzet. Én minden munkámat úgy kaptam meg, hogy betelefonáltam, másképp soha nem szóltak volna. Én sem vennék fel ilyen őfelsége jellegű embereket, akik elé vörös szőnyeget kell teríteni, hogy méltóztassanak érdeklődni a munka iránt.
2022. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Jó lesz ha a fenti kommentből megfogadod azt a részt, hogy utánaérdeklődsz az állásinterjú eredményéről. Légy határozott, és csörögj rájuk! Sok sikert haver!
2022. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2: köszi, megpróbálom. Az egyiknek írtam korábban, hogy más kerületben is ideális lenne a multi telephelyein, de nem jött válasz. Pedig minden rendben is volt. Vidéki vagyok, talán ezt nem kellett volna megemlítenem? Mindig a fővárosban dolgoztam, szóval nem hiszem, hogy ez hátrány. Az egyiknél még kiemelkedésű tudást is tudtam a témákban mondani.
2022. szept. 28. 00:17
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Szívesen! De máskor ne hívd fel a figyelmet a"hiányosságaidra", ezt elég ha akkor veszik észre, ha már náluk dolgozol. Bár ha elmondtad, hogy vidéki létedre mindig is a fővárosban dolgoztál, nem lehet baj(elvileg). Érdeklődj, és egy kalappal! Írd meg mi volt!
2022. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem sikerültek jól az interjúk.
2022. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Add be minél több helyre és párnanap múlva érdeklődj még választ nem kapsz.
2022. szept. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jobban nem is sikerülhettek volna, ritka szakmai tudásról sikerült beszélnem az egyik helyen, amit az interjúztató is örömmel fogadott, mellé top formámban voltam. Csak arra tudok gondolni, hogy valamelyik munkatárs aki végigfülelte az interjút féltette a pozícióját, és inkább lebeszélte az interjúztatót, ilyenek. Ami nem ritka, túrtak már ki munkahelyről.
2022. szept. 28. 01:18
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Ezt csak egyféleképpen tudhatod meg biztosan... hívd fel őket! :D
2022. szept. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha interjún is így adtad elő magad, akkor ne csodálkozz, ha nem hívnak...
2022. szept. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma ez gyakori az állásinterjúk során: nem érnek rá, nem érdekli őket, stb.
2022. szept. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!