Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek szóljak neki,...

Szerintetek szóljak neki, illetve megemlítsem esetleg az interjún, hogy miért adtam be a jelentkezésem?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátom csoportvezető egy cégnél, és küldte, hogy keresnek egy embert egy nyitott pozícióba, és pont olyan tapasztalattal és végzettséggel rendelkező embereket keresnek, mint én.


Viszont én nem akarok rá felesleges nyomást tenni, hogy ha esetleg van nálam jobb választás, akkor ne őt válasszák, hanem engem az ismertség miatt, illetve nem is akarom, hogy rosszul érezze magát, vagy kellemetlenül ha esetleg mégsem tudna felvenni oda magához.


Mit tegyek?


Ha úgy döntök, hogy mégis beadom, és az előszűrésen rákérdeznek, hogy miért adtam be hozzájuk, akkor elmondjam az igazat?


2022. szept. 13. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha AZT AKAROD, hogy az illetönek nagyobb kellemetlensége legyen, akkor mondd.
2022. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Lehet azt mondani, hogy egy barátod ajánlotta.
2022. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Csoportvezető, felnőtt ember, felelősségteljes pozícióban: tudja, hogy mit kell csinálnia, mik azok az etikai irányelvek, amiket be kell tartania.
2022. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátodnak kellene alapból beajánlani téged. Jobb helyeken ez nem jelent tisztességtelen előnyt, csak megkönnyíti a leinformálásodat.
2022. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!