Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy biztonsági őr?

Mennyit keres egy biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Milyen a munka? Mit kell csinálnotok? Mennyit kaptok? Nőként, 21 évesen mennyi esélyem van hogy a kisvárosomba fel vesznek?
2022. szept. 29. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Minimálbértől egy kicsit több és zsebbe jó részét, mert szinte be sem jelentik az embert.Legszarabb melók egyike.
2022. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondják könnyű munka, de szerintem meg pont a legsza.rabb, mert kb nem csinálsz semmit, csak nézel ki a fejedből és nem telik az idő. A 8-12-24 óra egy örökkévalóságnak tűnik.
2022. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Őrnek a leghülyébbeket is felveszik, azt is aki sánta és húzza a lábát. Általában lasszóval kell fogni őket, úgyhogy valószínűleg lesz munkád.
2022. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

A telephelyen, irodaházakban jó a meló, internetezel, beszélgetsz kötetlenül elvagy éjjel alszol. Ha egyedűl vagy szolgálatban akkor a legjobb, nem kell senkihez alkalmazkodnod. a fizetés kb 1000-1500 nettó oránként a legtöbb helyen 24/48-as a beosztás De vannak 24/72 es helyek is.

Ma már azért bejelentik az embert rendesen, fizetett szabi is van a legtöbb helyen.


Vannak az építekzések, boltörzések amik nem annyira "kényelmes" melók.

De a boltörzésnél magasabb az órabér, viszont nagyon lassan megy az idő ha semmit nem csínálhatsz csak lesed a vásárlókat.


Ha nincs más lehetőség akkor nem rossz "meló"

300-350 nettót összeszedsz és még dolgoznod se kell igazából:)

2022. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 1000ftot kapok óránként 24/48ban. Egy kisebb cég portáján vagyok. Annyira nem nehéz nem forgalmas.


Sajnos se hétvégéd igazán,se ünnep se semmi. Ha vki elmegy akkor már nem 24/48. Nálunk mindent a 24essel oldatnak meg, mert a 2 fő ejjeles 12es nem jön be, és ugyanúgy 1000ftot keres. Nekem 24esként több feladatom van mint nekik,vesznek csak azért keresek többet mert órában én 240et vagyok alapvetően,ők meg 180at de munkában több dolgom van.

Nálunk a csapat fele nem tart össze.

2022. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21 éves nő vagyok, és eddig gyárat őriztem. 24/48 volt a munkarend. Az órabérem kicsit több, mint 700 forint volt. Nettó 170 ezer jött össze hónap végére. Ez kb nulla. Az alapóra amit bent kellett lenni 240 óra volt, de voltam bent 300-at is. A fizetés viszont ugyanannyi maradt. Ne álmodj arról, hogy ebben a szakmában fizetnek túlóràt, mert nem. Örülj, ha bejelentenek.

Most telephelyet őrzök. 800 Ft az órabér, és 24/24-ben vagyok. Minden törvényes, ugye? Ja, mégsem. De nincs más, úgyhogy ez van. Szegény megyében élek, vagy ez van, vagy a sor, de ott meg minimálbér van.

Pesten vannak a jó melók, jó fizetésért, vidéken csak az ilyen putri helyek maradtak már.

2022. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1350es órabéren dolgozom Budapesten, egy német pénzügyi cég irodaházában. 24/48as műszakban, hozzá kifizetnek havonta 2nap szabadságot amit 8 órában számnak el. (2 x 8 x 1350) + (240 x 1350) Átlagosan 345.000Ft-t keresek gyakorlatilag 10 nappal, és marad 20 szabadnapom a hónapban. A főbb feladatataim a vendékeg regisztrációna, útbaigazítása, kamera, riasztó és biztonsági rendszer kezelése. Biztosan sokan keresnek e felett más szakmákban, de szerintem ez egy élhető fizetés Magyarországon.


2 éve dolgozom ebben, nagyon lenézett munka, emiatt én is váltani készülök.

2022. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm szépen a válaszokat! Nem rég adtam oda az egyik ismerősömnek az önéletrajzomat, hétvégén adja oda a főnöknek! Szurkoljatok légyszi ☺️!
2022. nov. 2. 15:10
 9/9 anonim válasza:
Na mizu így 1 év után ? Sikerült ? Vagy már más terveid vannak ?
2023. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!