Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság mennyit keres egy...

Manapság mennyit keres egy vagyonőr, biztonsági őr?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy a vagyonőröket ugyan ugy kizsákmányolják mint eddig vagy azért el kezdődött ott valami észrevehető bér emelkedés?

Illetve mi a helyzet a bejelentéssel?

Vagyis a kérdés érdemes vagyonőrnek menni vagy ugyan olyan szar a helyzet mint volt?

Azok válasza érdekelne akiik évek óta vagyonőrök.



2016. dec. 31. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Inkább tanulj.
2016. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Minden lecsúszott hobó ilyen őrködésnél köt ki,úgyhogy tanulj,és legyél szorgalmas,kreatív!!!

Különben keveset keresnek,és unalmas.

2016. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 es nek


Jelenleg szakmunkásként dolgozom kb 180-200k forintért heti 6 napot minimálbérre bejelentve.


Mire gondolsz minek tanuljak?

Politikusnak?

Tudod eza tanulj duma elég vicces

mert ha mindenki gyár igazgató meg miniszterelnök, estleg ban igazgató lenne az elég groteszk lenne.

A társadalomban vannak olyan munkák amiket muszály elvégezni, nem kell hozzá diploma és nálunk szarul fizetik.

Nyugaton ezeket a munkákat is megfizetik, nálunk ez a 2-3 millió nyi ember rabszolgának van tartva!

Megnézném a szociologus, filozófia szakos stb.. profot ahogy hegeszti a fűtés csöveket:-D


Én a kérdésre szeretnék választ nem bölcselkedő okoskodásokat várok

köszi

2016. dec. 31. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

"Tudod eza tanulj duma elég vicces"

Te vagy vicces, vagy inkább szánalmas, hogy azonnal hőbörögsz ahelyett hogy a lehetőségeid próbálnád javítani.


"A társadalomban vannak olyan munkák amiket muszály elvégezni"

És te vagy a szegény mártír, aki önmagát feláldozva megmenti az emberiséget és elvállalja az ilyen munkát...na hagyjuk már.


"Nyugaton ezeket a munkákat is megfizetik"

Vannak munkák amit ott sem fizetnek meg, biztonsági őrként ott sem fogsz jól élni.


"Én a kérdésre szeretnék választ nem bölcselkedő okoskodásokat várok"

Az a baj hogy te is egy akkora sötét proliként nézed a dolgokat hogy fáj olvasni.


De legalább jól megmondtad, hogy te vagy a szegény mártír rabszolga munkás aki a nagybetűs DOLGOZÓ és mindenki más szar meg hülye. :D

2016. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

kis pajtás

jelenleg nem biztonsági örként dolgozom


Nem figyeltél.

És nem a biztonsági őrökröl írtam.

Jelenleg Magyarországon a sima beosztotti munkát végzőket nem fizetik meg, kihasználják.

Te biztos valami írodában ülsz és az én adómból jobban élsz mint én.

Gyre backi az építőiparba dolgozni egy kicsit és majd rájösz a mai valóságra.

Azért érdeklödtem, mert sajnos volt régen egy balestem és az ugy néz ki most el lehetetleníti a mostani munkámat mert alig tudok már térdelni, létrázni.

És mivel dolgozni kell ezért jutott eszembe a vagyonöri munka.

De ha egyik senki házi rokonod tud nekem egy olyan munkát amiben te is vagy akkor csak szólj és megyek:)

2016. dec. 31. 20:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egész jól keresnek, aki éjjeli őr az még jobban. Én akiket tudok, hogy alkalmaznak azok bejelentik. A jól keresést, szerintem a magyar viszonylathoz kell nézni. kb 700-800 as nettó órabérről tudok kivétel nélkül. +cafeteria


Viszont: nagyon monoton, a legrosszabb szerintem az amikor szó szerint egy helyben állsz 8 órán át.


Megéri megcsinálni a vagyonőri vizsgát, mert sok állásajánlat van ebben a kategóriában, és sokat nem kell dolgozni, viszont hamar bele lehet fásulni.

2017. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

"Te biztos valami írodában ülsz és az én adómból jobban élsz mint én."

Persze persze, mindenki aki irodában dolgozik, az a szegény "munkásember" adójából él...


"Gyre backi az építőiparba dolgozni egy kicsit és majd rájösz a mai valóságra"

Látom a valóságot, aki bármennyire is konyít egy szakmához, az sok munkával egész szép összegeket összeszed, és nem minimálbérről beszélünk.

2017. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként ugyan az a végzetségem mint a Mészáros Lőrinc nek


Ő sem tanult tovább, csak élösködik és számolgatja a társadalomtól el lopott pénzt.

Valamit tényleg el ronthattam:-D

Dolgozok, szét ment a térdem, le lettem trógerozva, hobózva mert most más munka után vagyok kénytelen nézni.


Kapj már a gatyádhoz irodista.

Igaz, nem minden irodában dolgozó ember élösködő, de köztük nagyon sok van aki viszont igen!

Nem írtad meg mi az a hasznos irodai munka ami nélkül nem lennénk meg ebben az országban így gyanítom valami "közhivatalnok" lehetsz.

Magyarország jobban teljesít mi?:-D

2017. jan. 1. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak pár hónapja vagyok vagyonőr, de be is fejeztem. A munkáltatók 90%-a nem akar bejelenteni.

Én Miskolc közelében élek, itt nettó 470-510-es órabérek vannak. Max nyugdíjasként éri meg vagyonőrködni.

2017. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 #2


Képzeljétek én tanultam, egyetemre mentem. De az egyetemi diplomámmal nem tudtam sehol sem elhelyezkedni, így személy- és vagyonőrként helyezdkedtem el.

Amikor azt mondjátok "tanulj és majd sikeres leszel" az orbitális marhaság. Tipikusan olyan amikor a kádári nyugdíjasok osszák az észt ötven évvel ezelőtt elavult dolgokról.

2021. febr. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!