Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki engedhet meg magának...

Ki engedhet meg magának rögtön jan 1-től egy jó hetes szabit? Mert jan 8-ig tart a téli szünet így akinek kissulis gyereke van, az megszívta!

Figyelt kérdés
3 hét a téli szünet! KI engedhet meg magának ennyi szabit?? Ráadásul jan 8-ig tart vagyis úgy kezdjem az évet hoyg 1 hét szabi? Hol adják ezt ki? Sehol!
2022. szept. 29. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Az iskola amúgy rendelkezhet úgy, hogy pár nap szünetet kiad az eredeti őszi szünet napjaira. Szóval még az is lehet, hogy nálatok is lesz valamennyi őszi szünet.


Bár az igaz, hogy ez nem biztos, hogy a hosszabb téli szünetet lerövidíti, úgyhogy lehet igazad van és mindenképp hosszabb lesz?


Én bármi lesz home office-ban oldom meg úgy, hogy arra az időre nagyszülőknél leszünk mindannyian. Máskülönben megbolondulok....

2022. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron is megoldották másrészt ünnepek alatt is van aki dolgozik, mégis megoldja.
2022. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
2: Nyár mondjuk más, mert akkor sokan nyári napközibe vagy táborba küldik a gyerekeiket.
2022. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Minden évben egy hetes szabival szoktam indítani.

Előző évről átvitt napok.


Ha más nem a privát napközik biztos nyitva lesznek.


HO val szabi nélkül sincs gond.

Igazából irodába is be lehet vinni és rögtönzött gyerekmegőrzőt kialakítani.

Biztos ellenének játékszobával mert van xbox, playstation, házimozi, lego és társai.


Nagyszülőket vagy másik gyerekes párt is be lehet vonni, hogy felváltva vigyázunk a kölykökre.

2022. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Ha olyan szerencsés vagy, hogy dolgozol, akkor fizetésedből fordítani kell babysitterre arra az időszakra.
2022. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor kezdődik az év, akkor még csomó szabi van. Simán tudnék kivenni egy hetet én is, pedig kevés szabim van.
2022. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
6: Mondjuk akkor meg kevesebb marad nyárra, meg jövő Karácsony és Szilveszter közöttre.
2022. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

#7

Az alap szabi 20 nap, ennyit az is kap aki fiatal, gyerektelen stb.

5 nap január első hete

5 nap lesz majd a két ünnep között '23-ban

5 nap nyáron egy egy hetes nyaralásra

Marad még 5 nap ami szabadon használható, PLUSZ ugye akinek a gyerek elhelyezése okoz gondot annak nyilván járnak plusz szabadnapok is mert van gyereke.

Nem igazán látom a problémát, nekem 23 napom van egy évre összesen, minden évben otthon vagyok még újév után egy kicsit, plusz nyáron nyaralás, plusz két ünnep között, plusz még párszor pár napot. (A gyerekes kollégáim meg konkrétan nem is tudják kivenni a szabijukat olyan sok van nekik általában.)

2022. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
8: Sokaknak szükségük van 3 hétre a nyáron.
2022. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

Ja, hát én is szívesen nyaralnék 3 hetet, de nem lehet mindenkinek 60 nap szabija egyből.

2022. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!