Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Büdös a kollegam, mit tegyek?

Büdös a kollegam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos egy uj kollega jött az irodaba, aki a fönök fia raadasul, igy relativ erinthetetlen. Rettenetesen büdös, izzadsagszagu es a jövöben egy irodaban kell dolgoznom vele. Barmilyen tanacs jöhet, hogy mit tegyek? El vagyok keseredve. En nö nemü vagyok.

2022. szept. 30. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jófej módon trükkösen kell csinálni, mondd ezt:


-Azt hallottam a büfénél azt beszélték hogy izzadt szagod van, csak azért mondom mert jófejnek tűnsz és jobb ha tőlem tudod.

Ja és már leállítottam őket!

2022. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Belépsz a szobába, és megjegyzed, hogy hú de izzadtságszag van ,nyissunk ablakot. Ha veszi a lapot, veszi, ha nem akkor úgyse tudsz többet tenni.
2022. okt. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Vettem most pálcát illatosítót, eddig is volt, de direkt drágábbat vettem, hátha jobb lesz… Arra jutottam, hogy végső esetben megmondom neki, legyen neki kellemetlen, nem én vagyok büdös. Egyébként is csak megtűrt személy, de valahova be kellett süllyeszteni, mert a főni fia. Mégegyszer köszönöm a tanácsokat! Sokat segítettetek!
2022. okt. 1. 05:55
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd meg neki direktbe, ha lenne bármi igényesség benne, nem lenne büdös. Valószínűleg tudja magáról, és nem fogja érdekelni, viszont megjegyez magának.
2022. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!