Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Büdös a kollegam, mit tegyek?

Büdös a kollegam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos egy uj kollega jött az irodaba, aki a fönök fia raadasul, igy relativ erinthetetlen. Rettenetesen büdös, izzadsagszagu es a jövöben egy irodaban kell dolgoznom vele. Barmilyen tanacs jöhet, hogy mit tegyek? El vagyok keseredve. En nö nemü vagyok.

2022. szept. 30. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Uh,.. nem tudom mit lehetne ilyen esetben tenni. Szerintem konkretan ezt ne mondd neki, talan par nap vagy het mulva kerdezgesd esetleg tole, celozgass, hogy pl edzeni volt e mielott jott vagy talan kerdezz tole ilyet, hogy eppen idegeskedik e valamin mert latod rajta, hogy leizzadt. Nekem is volt egy kollegam egy kis ideig aki rem budi volt mindig kozel jott hozzam ugy magyarazott. Hat nem tudtam neki sehogy se mondani, a vege fele muszaj voltam elfordulni mikor hozzam beszelt meg arrebb menni, de nem esett le neki miert. Jott utanam.

Vagy talan egy ferfi kollegatokat kerdd meg a kesobbiekben, hogy negyszemkozt mondja neki, hogy kellemetlen az illata.

2022. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Szagold.
2022. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ne szagold.
2022. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Addig is, míg megoldódik, szellőztess gyakrabban és tegyél ki illatosítót az irodába (ázsiai boltokban lehet egész jó árban venni pálcikást, ami több hétig tart, meg van fellógatható is, olyan itt például a ruhafogasra került). Nálunk bejött, észrevették magukat, akiket érintett.
2022. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ertelmes hozzaszolasokat! Adtatok jo öteleteket!
2022. szept. 30. 11:21
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki wunderbaum illatosítót, mondd azt hogy nyaklánc!
2022. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Próbáltál erről négyszemközt beszélni vele?

Előzőt ha nem mered megkérhetsz olyat akivel jóban van, hogy beszélje meg vele.


Elsőre párszor felvetem neki, hogy leizzadt és tud zuhanyozni az alaksorban ha szeretne.

Ha tartósan nem veszi a lapot megkérem, hogy zuhanyozzon reggelente mert büdös.

Egyszer volt aki ezek után sem volt együttműködő és elküldtem a halál f.szára, hogy közelembe ne jöjjön mert egy napra kitett kukával vetekszik az aurája.

Volt aki légfrissítőt ragasztott a hátára, próbált a nyakába lógatni vagy egyszerűen lefújta dezodorral és wc illatosítóval.

Végül megsértődött és felmondott mondván bunkók vagyunk.

Egész csapatot beutalták egy hogyan kommunikáljunk másokkal tanfolyamra.

2022. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Legfrissito ami 15percenket fuj. (automata)

Nagy illat gyerta ami uvegben legmentesen lelehet zarni, az olyan eros h mast nem is fogsz erezni. Persze ha közel tartod magadhoz.

Bekened vekonyan h ne latszodjon az orrnyilasod valami illatos krémmel ami elnyom minden mast. Kinyitod folyamat az ablakot ahol van, es ha megkerdezi miert mondod neki h olyan budos van itt benn nem erzed? (ettol egybol elkezd szaglaszni ha kicsit szorongo magat is...)

Vagy nem veszel orron levegot.

Beszelsz vele h zavaro a szaga. Vagy a kollegakkal hat ha visszahalja valakitől es elszegyenli magát.

2022. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk volt büdös kolléga. Szerintem a leghatékonyabb, ha megkérdezed nem e zavarná őt, ha hoznál be egy kis légfrissítőt, hogy jobb legyen az illat. Azt ne mondd, hogy büdi vagy ilyesmi, főleg ha a főnök fia.

Ahogy javasolták van a pálcás illatosító vagy pl. Vannak automata kifújósok. Nekem egy régebbi munkahelyemen volt egy idősebb büdös kolléga, aki közel ült hozzá az hozott be ambi pur automata időnként kifújó gépezetet és úgy állította, hogy a büdi felé menjen az illat.

2022. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt viccesen, hogy neked itt valami bűzlik. Hátha észreveszi magát.
2022. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!