Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már hogy meglepődtek a...

Volt már hogy meglepődtek a kollégák hogy felmondtál?

Figyelt kérdés
Amikor úgymond előjele nem volt, vagy csak szó volt h ez vagy az nem tetszik de a felmondásodról nem. Aztán te mégis megtetted.
2022. szept. 30. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem én, hanem az egyik kollégám mondott fel így hiphop

Meglepődtünk, kB 3 napig volt téma aztán ennyi 🤣

2022. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen, 1 hónapig téma volt, az utolsó napomon nem is akarták elhinni, hogy nem megyek többet, azt hitték csak vicc volt az egész 😃
2022. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerű betanított munkák, ahová nem kell különösebb végzettség:


Jönnek-mennek az emberek, könnyen pótolhatóak. Amire már egyáltalán nem volt egyszerű vagy ésszerű megoldás, onnan leléptem.

Úgysem tudta volna megoldani a vezetőség azt, ami alapból probléma (és ennek tudatában is voltak/vannak) már az első naptól kezdve. A létszám megvan, te meg le vagy szarva, old meg.

Ha nem tudod úgyis van más a helyedre, könnyen pótolható tanulatlan rabszolga vagy. Bármit megteszel a pénzért (ehhez mekkora egó kell) 😂


Megoldottam, időben leléptem. De azért ha meggondolnád magad, visszavárunk. 🖕


Ja, a másik meg kapja a több fizetést fele annyi munkáért stb...


Vagy sokszor csak simán találtam egy jobbat/közelebbit, esetleg jobban fizetőt, ahol MEGBECSÜLIK az embert.


Ezért.


Minek magyarázkodni, van amit nem lehet megjavítani, és nem is akarnak rajta javítani. Úgyis van másik a helyére, ha elmegy.


(Egyébként visszajelzések alapján az idő engem igazol)

2022. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én a húsipari gyártól léptem le így 2 hónap után, előző éjszakán se búcsúztam csak 2-3 munkatárstól, buszon se mondtam beszédet csak leszálltam mintha végeztem volna. másnap már csak a felmondásom vittem be. remélem nem maradtam sokáig beszédtéma. (itt is ilyen jövés-menés volt, mert sokan nem bírták ezt, volt aki az első szünetben kiugrott a kerítésen és otthagyta)
2022. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Volt, hogy felmondtam: a kollégák csak néztek, mert hírtelen jött nekik.

Meg is szívattam ezzel magamat, mert 3 nap után feladtam az új helyen, majd visszamentem az eredetibe. Akkor is néztek, hogy miért vagyok ott?

2022. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Én mondtam fel már így. Reggel nem úgy mentem munkába hogy fel fogok mondani, de nem szerettem már ott dolgozni így aztán így jött ki, hirtelen felindulásból. Gondolom meglepődtek, igazából nem érdekelt ki mit gondolt, nem voltam közelebbi viszonyban senkivel.
2022. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
79%
Első munkahelyemen vagyok 7. éve, nagyon sok mindent megéltem már, sok minden felett szemet hunytam, de a helyzet folyamatosan romlik nálunk, kb. 2 hónapja megindult nálunk egy felmondó hullám, bár a magamfajta régebbi bútordarabok közül még nem lépett senki, rajtam kívül. Az igazság az, hogy kaptam egy jobb álláslehetőséget is, így egy hétvégén átgondoltam az egészet, hétfőn reggel beadtam a felmondásom, a főnök helyettes azt hitte viccelek, míg nem adtam oda a papíromat. Az 1 hónapos felmondásom töltöm, 2 hete mondtam fel, de még napi szinten téma a felmondásom, van aki még mindig nem hiszi el, van aki rámszállt, mert meg mertem lépni a dolgot, és mit képzelek én, de igazából már csak a napokat számolom, akivel közelebbi viszonyba kerültem, azokkal online/telefonon úgyis fogom tartani a kapcsolatot a továbbiakban is.
2022. okt. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!