Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is volt olyan hogy...

Nektek is volt olyan hogy véletlen prívát üzenete küldtetek magatoknak és meglepődtetek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Nem is olyan rég, pedig már vagy 8 éve regisztráltam. :D

Én is csak lestem, hogy még szinte el sem küldtem az üzenetet (mondjuk nem nagyon szoktam levelezni), de már jött is a piros jelzés.

Igen, jártam már én is így. Vicces volt.

2018. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 he84 ***** válasza:
Lol, nekem még sose volt részem benne.
2018. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja.. nagyon höhejes volt. Olvastam egy választ, és nézem, hogy de jókat ír ez a srác, teljesen úgy go.ddolkodik, mint én. Írtam is neki privit, hogy fejtsük ki jobban a témát. Nagyon nem tűnt fel, hogy az én válaszom volt az 😃😃😃 jött is a piros, nézem ki és mit akar tőlem, aztán csak akkor jöttem rá mi van 😃 ...jót nevettem magamon mekkora idióta vagyok

😑

2018. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Én is ez miatt jártam így, mert annyira belemerültem a kérdésbe és a válaszokba, hogy észre sem vettem, hogy saját magamnak írok. Csak jelezni akartam a válaszolónak (nem a kérdezőnek), hogy melyik témában írok neki, de azt nem figyeltem, hogy a saját válaszomra válaszoltam. :-D
2018. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is pont így gondoltam, hogy istenem, mekkora balfácán vagyok. Tök fura volt a saját írásomat kapott üzenetként látni. :D :D

Egy-két hónapja történt, és eskü, akkor én is ki akartam írni kérdésként, hogy más is járt-e már így.

Akinek nem volt ilyenben része, el sem hiszi, tényleg mekkorára kerekednek az ember szemei hirtelen. :DDDDDDDDD

2018. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


...hát, idiótatársaim, pacsi! 😃 🤚

2018. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor pár éve a GYK a jelenlegi formájára alakult, és a privát üzenet lehetősége elérhetővé vált, akkor küldtem magamnak egyet próbaképpen.


Az oldal nem volt erre felkészülve, és megbolondult tőle. Nem tudtam se elolvasni, se törölni, és folyamatosan kaptam az értesítést, hogy üzenetem van.


Írnom kellett az üzemeltetőknek, és ők megoldották. Valószínűleg magát a hibát is kijavították, bár nem próbáltam ki újra.

2018. jún. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!