Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet Magyarországon egy...

Lehet Magyarországon egy nyomozónak bajsza?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nyomozónak készülő 19 éves fiú vagyok.A kérdésem fentebb látható és nyilván nem túl értelmes, de sehol sem találtam választ rá. Igazság szerint szép emberes bajszot növesztettem 1 év alatt, és nem szeretnék megválni tőle. Nyilván ha muszáj, akkor muszáj. Előre is köszönöm

2022. szept. 30. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ahogy a hátsó bejáratodon is dzsungel.
2022. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak nőnek.
2022. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a bűnözök abba kapaszkodnának és letépnék a fejed. (Tényleg nem túl értelmes kérdés...)
2022. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha a bajusz mellé lila hajad lenne rózsaszín melírral miközben szandál van rajtad szivárványszínű zoknival és valami szándékosan szakadt felső-nadrág kombó mint egy átlag dél-koreai popénekesen az sem befolyásolná semmiben sem a szakmai tudásodat. Valószínű, azért nem találtál semmi infót a bajusz viselésről mert senkit nem érdekel kinek van vagy kinek nincs bajsza. Amúgy sok sikert kívánok a munkádhoz. :)
2022. okt. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De most komolyan elárulhatnád, hogy ezt a kérdést mi a fene ihlette meg az elmédben. :D
2022. okt. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak frissen borotvált arccal lehet megkezdeni a szolgálatot.


Bajuszt felejtsd el!

2022. okt. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Frissen borotvált arc, és hátsó bejárat elengedhetetlen a szolgálat megkezdéséhez a Magyar Rendőrségnél.
2022. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!