Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » H&M-ben roma eladók is dolgoznak?

H&M-ben roma eladók is dolgoznak?

Figyelt kérdés

Behívtak interjúra, roma vagyok viszont én egy roma fiún kívül soha életemben nem láttam roma eladót a H&M-ben. Ő ilyen úri cigány lehetett, hasonlónak sorolnám magam én is.

De ezen az egy eseten kívül tényleg nem szoktam ott romákat látni.

Nem tudom elmenjek e az interjúra, nagyon rossz érzés lenne ha a származásom miatt utasítanának el. Nagy lehetőség lenne nekem ott dolgozni.


máj. 1. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Láttam már ott romát.
Nem láttam.
20 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
25 éves lány vagyok, nem tudom ez számít e.
máj. 1. 21:02
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen, dolgoznak. Nem ez számít. Öltözz föl elegánsan, csinosan az interjúra, készülj nyugodtan.
máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Hú, én nagyon sajnálom, hogy így érzed magad. Mindenképpen próbáld meg. Nem roma vagy, hanem ember. Egyenlő esélyekkel, mint bárki más ❤️
máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha ápolt vagy, és sem külsőre, sem viselkedésre nem nagyon más kultúrájú, akkor nem lehet ez plusz probléma
máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, ha ápolt vagy és igényes, nem lesz gond. Én nem láttam még ott roma dolgozót, de inkább lenne száz roma de kedves eladó, mint amilyen tuskó néhány magyar nő ott.
máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Menj csak el az interjúra, mindenképpen próbáld meg!

Remélem sikered lesz.


Jól mondja az ötös válaszoló. Ugyan csak egy kínai ruhabolt volt, de amikor fizettem, a lány nem is köszönt, szó szerint rám sem nézett. Kinyögte az összeget aztán annyi. Én ilyen embert nem alkalmaznék. Fagyizókban is tapasztalom ezt a viselkedést fiatal lányoktól.

Engem nem érdekel a másik származása. A viselkedése annál inkább.

N

máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Metionin ***** válasza:
100%
Nem láttam de ne legyen ez akadály. Normális helyen nem fognak azért elutasítani, mert roma vagy. Ha látják rajtad, hogy igényes, értelmes vagy és megfelelsz az elvárásoknak, akkor simán felvesznek.
máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem láttam, de eddig jó, ha 3x jártam ilyen üzletben. Adj magadnak esélyt, dobd be magad. Ha nem teszed, bánni fogod, hogy esélyt sem adtál magadnak. Sok sikert, hiszek benned.❤️
máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! ❤️ vannak még kedves emberek
máj. 1. 21:46
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Majd írd meg mi volt. Sokan szurkolunk. ;)
máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!