Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten való vagyonőrők...

Budapesten való vagyonőrők akik Portás Recepciós munkakörbe dolgoznak mik a tapasztalatok órabér szinten megbecsülés alapján hogy lássátok ez a mai helyzetet milyen területen és hol a legjobb?

Figyelt kérdés
Azért érdeklődők mivel Szintújítás felé vagyok Hétvégén munkahelyet váltanék "Portás" Recepciós munkakörbe Budapesten és nem tudom azt hogy merre fele induljak melyik út a helyes hol jó az órabér melyik becsületes melyik jelent be téged és melyik fizet ki téged normálisan természetesen bármilyen véleményt elfogadok amit leírtok csak akik pestiek és dolgoznak a vagyonőri szakmába illetve a portás recepciós területen

#másodállás #Securitas #személy és vagyonvédelem #Vagyonőriállás #Portásrecepciós
2022. okt. 2. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
portás vagyok közintézményben, a bérezés 200 bruttó/133 nettó, egy fillérrel se több.de cserébe ülhetek egy fűtetlen télen jéghideg nyáron pokolmeleg fülkében és nézhetek ki a fejemből mert más dolgom nincs is.
2022. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó esetben 8 órás minimálbéres bejelentéssel, rossz esetben 4 órás minimálbéres bejelentéssel 1100-1250 forintos órabérrel és jó sok vállalt órával órával 280-300 ezer forint körül kaphatsz kézhez.
2022. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon jó és nagyon rossz helyek, nagyjából egyenlő arányban, de mivel a nagyon jóka ritkán hagyják ott, a kihalásos rendszer miatt a hirdetések 95%-a a nagyon rossz kategória:

Be vagy jelentve 8 órára (valóban valahol csak 4-re), általában 24/48, vagy H-P 12 óra a leggyakoribban, megbecsülés az kb annyi, hogy mindig legyen ott valaki akinek van 2 keze, 2 lába. Ja igen, fizetés: 24/48-nál 1000-1100 szokott lenni, hirdetnek többért is, de ott azért szigorú elvárás, hogy este ne aludj.

A H-P 12 órát már lehet találni 1200-1300-ért.


De ha az ember jókór van jó helyen, akkor ki lehet fogni olyat is, hogy 100%-os bejelentés (minden a törvény szerint), H-P 8 óra, van szabi, meg minden, 1260-os órabérrel. Csak a cégnél összesen 5 ilyen pozíció volt, szóval kisebb csoda volt, hogy bekerültem.

A mostani munkám mégnagyobb csoda: H-P 6 óra 1300-ért, teljes bejelentés, megbecsülnek, stb.


Szóval ki lehet fogni jókat is, csak nem mindig könnyű.

2022. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ez szinte nemis igaz..
2022. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Imádom a szakmai vitákat, mivel nem értesz egyet?

2022. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Nem vitazom, csak túl jól hangzik h szinte hihetetlen
2022. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig ilyen is van 🙂

Sőt, ha senki nem vállalná a 24-es bohóckodásokat gagyi bejelentéssel, akkor minden hely ilyen lenne.

2022. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!