Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen kor miatt mikortól...

Munkahelyen kor miatt mikortól kezdve diszkriminálnak?

Figyelt kérdés
Mikor érzed először hogy öregnek, butának tartanak?

2022. okt. 4. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a munkahelyi közösségtől függ. Van, ahol összetartó a társaság és van olyan, hogy a többség utálja egymást.


Én diákmelón jól kijöttem az ötvenessekkel, nem néztem le őket.

2022. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

40. De általánosan érvényes a munkáltatókra. Ha elérted ezt a kort, esélyed nincs sehol - azt az esetet kivéve, hogy "über-hyber 110 000 000 mester" vagy valami olyan "csodabogár" vagy, akiből 0,5 db van az egész országban.

Az egyéb kategória még az is, ha ismerősöd "valaki" egy cégnél és úgy tuszkolnak be. Egyébként viszont emberszámba sem vesznek, - csak azt várja mindenki tőled, hogy 99 éves korodig becsülettel húzd az igát és úgy is adózz mindenféle jogcímen, mint egy igás barom.

Ez Magyarország, 2022-t írva - munkaerőpiac területen!

2022. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Kor miatt nem tapasztalom. Sokkal inkább probléma, hogy az idősebb kolléga 20+ év alatt nem tudta megtanulni pl az irodai szoftverek használatát. Lehet, hogy most 60 éves, de basszus, 35-40 éves kora óta ugyanazt az ms office csomagot használja, mint mindenki, ráadásul a munkája szerves részeként, minden nyamvadt nap. És nem tudja, mert ő már öreg hozzá.. 🤣🤣 na az ilyen az nem öreg, hanem lusta és hülye. Teljeswn megérdemli a diszkriminációt, meg a kirúgást is...
2022. okt. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

"40. De általánosan érvényes a munkáltatókra. Ha elérted ezt a kort, esélyed nincs sehol - azt az esetet kivéve, hogy "über-hyber 110 000 000 mester" vagy valami olyan "csodabogár" vagy, akiből 0,5 db van az egész országban."


Nem kell über-hyper seniornak sem csodabogárnak lenni, ahhoz, hogy 40 éves kor felett munkát találj, de való igaz, ha 40 éves korodig nem tettél le az asztalra semmit és egy üres önéletrajzot nyújtasz be akkor előfordulhat, hogy nem fognak kapkodni utánad a munkáltatók.

2022. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó mérő az sem, hogy valaki 30 másodpercet képtelen megülni egy helyben. -Lehet szép hosszú szakmai önéletrajza egy embernek, ha az azért olyan hosszú, mert emberileg elviselhetetlen és/vagy semmi, soha nem jó neki. Sokra mész vele, hogy voltam tűzoltó, ha még egyszer nem vettem részt fizikálisan tűz oltásában vagy a tüzet oltók háttértámogatásában.
2022. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cukikutyus ***** válasza:

Helye válogatja.Van ahol pont a fiatalokat nem szeretik,van ahol meg 40 felett kuka...

Utolsó munkahelyemen tapasztaltam csak diszkriminatív hozzáállást,de az nevetséges,buta cég,havonta megújuló csapattal,mert mindenkibe hibát találnak. Mostani helyemen meg kb.a se.g.gemet nyalják ki,olyan rendesek velem.

2022. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!